Sorumu dikkatli okuyun ve mantıklı zeki cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler..

Sevdiğim adam bana dönüş yaptı gibi..İkinci buluşma teklifi etti ama henüz sevgili olacağımıza dair düşünüyo..

Bunu düşünmesi bana aşık olabileceği ihtimalini verir mi? olgun yaştaki bir adam nasıl aşık olur?

Cinsel mutluluk buna yeterli mi? Çok güzel olmak mı? Nasıl davransam kendime aşık etmek için.. Çünkü onu seviyorum cevaplarınızda bırak gitsin olmasın çözüm yollu cvb bekliyorum..

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• sana aşık olup olmaması tamamen tavrına bağlı ne çok laubali ol ne çok uzak. Ha bide kendisinden fazlaca hoşlandığını belli etme ki gönlü varsa sana kendini yarandırmak için üzerine düşecektir. Sabır sabır sabır

0|0
    0|0
    • ona aşık olduğumu ondan hoşlandığımı fazlasıyla biliyo zaten.Düşünecem ama beni bunaltma dedi.. Aynı pasajda çalışıyoz, bende uzak duruyorum kendi haline bıraktım onu sabrediyorum, ama kaybetme korkusuyla..Bu durumdan sonra ne yapabilirim bana bağlanması için.?.Önceden o seviyodu şimdi bende sevince sevdiğimi söyleyince uzaklaşmıştı ama şimdi de düşünme şansı verdi..

• peki düzgün amaçla olup da yaklaştıysa gözünden düşmüşmüyümdür? bir de beni ofise görmeye geliyo bu bana değer verdiği anlamına gelmezmi?

• yoo gelmez erkek bu belkide sadece kendini gstermek istiyor. Böyle basit analizlerde herşey anlaşılsaydı kimse yanlış insanların eline düşmezdi. Ayrıca gerçekten aranızda özel ve aşka dayalı bir ilişki olduğuna emin olmadan kendine yaklaştırma. İlla yaklaşmak istiosa bunu hakedecek ne yaptın diye bir sor adama?

Erkekler Ne Diyor 9

• ona baskası ya da baska bir varlıkmış gibi davranma cinsellik elbette ollur yeri zamanı gelince ama sev cok sev sadece sevgini ver eger eminsen güvendiğini hissettir ona umarım mutlu olursun

0|0
    0|0
  • ben olgun yaştayım,bana güler yüzlü sevecen ve şirin olan konuşmasını bilen güven veren her bayana çirkin olsa bile aşık olabilirim olgun erkeklerde genç erkekler gibi cinsel yönde mutlu eder katta daha mutlu eder

0|0
    0|0
  • Zenginse eğer yeterli değil bu saydıkların. Ciddi düşündüğünü görmeli bence.

0|0
    0|0
    • baya zengin.. ciddi düşünüyorum ama evlilik anlamında değil sevdiğime inandı o anlamda,Ciddi düşündüğümü gördüğü için benle buluştuğunu söylemişti zaten..Ama aşık etmek için sabah günaydın demeli gece uyu diyebilmeli ilgisi için nasıl çekebilirim onu kendime.

• Onun ilgilendiği şeylerle ilgilen. Dinlediği müziklerin tarihçesine kadar bil. İçtiği içkiyi iç, yediği yemeği en güzel nasıl yaparsın araştır. Özel olduğunu hissetmesi lazım.

• Cinsellik pişmanlık değildir, Onun aklına başından al ya aşkından köpeğin olacak, ya da sen gülüp geçeceksin, güzel bir deneyimin olacak. <3

0|0
    0|0
    • Benim için cinsellik deneyim değildir.. tek aşık olduğum erkekle namusumu paylaşırım,yani cinsellik yaşayıp ayrılıkta gülüp geçemem.. cinsel deneyimim yok onu ne kadar mutlu edebilirim onu da bilmiyorum

• Sen salağın tekisin o zaman, insanların sizin gibi dar düşündüğü için bu haldeyin bir kadının namusu kalbindedir. Ne yaparsan yap. !

• her erkekle cinsellik yaşayamam çok aşık olabilmeliyim o kadar.. paylaşmam demedim ama serbest de olamam

• dönüş yaptı gibi tamda dönmedi ilk neden ayrıldınız oda önemli aradan nekadar zaman geçti seviyorsa zaten sana dönmezdi cinsel mutluluk yetmez cinsel mutluluk yetse ise hiç kadında erkekde bukadar çile çekmezdi

0|0
    0|0
    • sevmese zaten bana dönmezdi mi diye düşünüyon?ama tam döndüğü de belli değil düşünüyo sence? aylar öncesinden o seviyodu istiyodu çıkmadık ama aşk yaşandı nefrety oluştu ayrılık oldu şimdi de ben döndüm karışık bir durum uzun..

• cinsel mutluluk beni hiç bir kadına aşık edemez tam tersi cinsellikle aşık etmeye çalışandan soğurum

0|0
    0|0
    • o cinselliği çok seviyo, cinselliği kullanmak değil de cinsellikte benle mutluysa bana bağlanırmı anlamında dedim? ya da nasıl bir davranış sergilesem sevdiğimi hissedince bunalıyo, soğuk davransam olmuyo,e zaten aşığım doğal da davranamıyom kaybetmek korkusu var çünkü?

• ya cinsellik değilk sevişme oldu.ve ben istemedim ama karşı da koyamadım bu şekilde de şansı mı kaçırmış oldum fikrince..beni sınamak için mi dokundu

• bence öyle ama seni karamsarlığa itmeyeyim onun fikri benimkinden çok farklıda olabilir bana göre benim açımdan senin şansın yok

• Ya dısarda bısuru ıssız var ama burda herkes profosor:)

0|0
    0|0
  • çok dikkatli okudum ve verdim mantıklı cevabımı

0|0
    0|0
  • çok zeki değilim cevabımı puan kazanmak için veriyorum yeminnen:D

0|0
    0|0
    • :) çok kötüsün bir cevap yazsaydın işe yarardı belki

• tamam hade vicdan yaptım yazıorm cevap adamın yaşını göze alırsak aşık olduğu için senle sevgili olmak istemiyodur fikirlerin ya da fiziğin kafasına yatmıştır mantıklı bir karar olacağına inanmıştır o yüzden ciddi ilgileniyodur senle odediğin gibi olgun biriyse cinsellik onun için 2.plandadır cinselliği sen onu tamamen bağlamak aşık etmek için kullanabilirsin ama ilerde;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşık etmeye çalışma , sadece kendin ol , anlayışlı ol , dinlemeyi bil , dır dır yapma .Olgun dediğine göre senden büyüktür kesin ve daha çok huzur önemlidir o yaşlarda , kafası rahat olsun güveneyim ister .

1|3
    0|0
    • artilayip kactim :).

• son sorduğumu cevapla lütfen..

• hayır bu senin kararın , sen istersen olur ve buna saygı duymak zorunda .Sadece dokunmak için geldiyse anlarsın zaten bu buluşmanızda.

Yükleniyor...