Sevgilime dün konuştuğum arkadaşı dün yaşıyor diyordu bühün öldü diyor inanayım mı?

merhaba arkadaşlar bundan 6 gün önce aynı konuyu 5-6 sefer açmıştım soruma girenler bilir kisaca özetliycek olursak internette tanıştığım 45 yaşındaki ingiliz sevgilimle internette bazı şeyler yaşadık ve ben bunu ortada hiçbirşey yokken yayınladım internette

geçen gün affetmişdi ben yapmadım dedim madem sen yapmadıysan yapanı bul geri gelicem çok hastayım uyuyamıyorum bu durumu kaldıramıyorum ölmek istiyorum dedi sonra biraz bekle annemle konuşuyorum dedi ne konuştuysa konuştu şimdi gitmem lazım kim oldugunu bulursan geri gelicem dedi ve çıktı gitti ertesi gün ben yokken internete girmiş uyuyordum ben sanırım video başkalarının eline geçmiş benim yalan söylediğimi anlamış olsa gerek başkası montajladı demiştim daha önce ertesi gün gelmeyince bir arkadaşına sordum bayan nickiyle girip tabi kendimi belli etmedim dedi bana hastanede sesi kisik çok kötü diye polisler başında dedi ben sordum ne zaman geri gelicek evine diye cevap vermedi sonra bu arkadaşı benim oldugumu anladı bayan nickinde son şansın özür dilersen senin yaptığını itiraf edersen seni affedicek geri gelicek dedid bende o şahsın hastanede onla beraber olduguna inanmadım dolayısıyla ses çıkarmadım çünkü hastanelerde internet olmaz bildigim kadarıyla bu arada kadın 2 cocuk sahibi acaba ölüm tehlikesi varmıdır hastanede? veya hastaneden çıkışta kendini öldürmeyi deneyebilirmi?çocukları görmüşmüdür? Şu an 2 gün gecti hala internette değil acaba ölmüşmüdür yoksa sadece nete mi girmiyodur telefon numarası silindi soyadını bilmediğim icin facebooktan bulup soramıyorum ne yapabilirim:yüzüme tükürmekte ağzınıza geleni söylemekde haklısınız hatamı geçte olsa anladım ölüp ölmediğini merak ediyorum northumbria university de çalışıyor kendi numaraları iptal olmus sadece üniversite numarası var. hemen özetliyim geçen gün arkadaşına öldümü diye sordum hayır yalan ölmedi dedi soyadını sonradan arkadaşından ögrendim sonra arkadasina facebookuna bakıver nezaman bişey payllaşmış enson diye sordum yarın bakalım dedi bende başka tanımadığı birine sordum bütün hakkındaki bilgileri verdim yardımcı olur die acaba şantajmı yaptı oda resimleri başkasından alıp yanına gidipde?konuştum bu olaydan sonra arkadaşımla önce beni ilgilendirmez senin sorunun nerde yaşadığını bilmiyorum demeye başladı bildiği halde nerede oldugunu biliyordu şimdi nerede oldugunu bilmiyorum git bul belkide ''sen öldürdün,'' dedi bu lafa göre ölmüsmüdür acaba içimden atamıyorum sanki sürekli birşey var cok yanlıs yaptım biliyorum!

Güncellemeler:
ALLAHINI SEVEN OKUSUN HEPSINI!

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen önce 'insan' bile olmadığının farkına var önce kendin için üzül derim ben. Nasıl bir yaratıksın nasıl bir karaktersizsin sen? 2 çocuğu olan bir kadınla bir şeyler yaşıyosun bir de utanmadan internete mi veriyosun bunları? bir de üzülüyorum ağlıyorum diyosun.. Hani bir laf vardır ya senin yatacak yerin yok ne burda ne diğer tarafta. Bi yandan umarım ölmemiştir senin gibi bir şerefsiz yüzünden diyorum, bir yandan da inşallah o da belasını bulup ölmüştür de sen de vicdan azabından ( tabi varsa ) geberirsin diyorum. İnsanlıktan çıkmış yaratıklar..

3|0
    0|0
    • ne dersenizz neyin oda geberir dediğinize göre sizdee vicdan çok demekkişu an2 kişi söyledi öldü diye gazetelerde öyle birşey yok ve bunu ben yayınladığımda 4 kişi gördü sonra pişman oldum durdurmaya calisdim birsürü kişi onun facebookunda yayınlamış şaldırı yapmışlar

• bütün yolları denemişsin sonç yok.

• i aramadim üniversiteyi daha ama bir arkadaşı kendimi iyi hissetmiyorum dedi acaba o öldüyse ondanmıki ama ölse haberlerde çıkması gerekmiyormu veya polis sitesinde

Kızlar Ne Diyor 13

• Ölmüste olabilir ölmemiste... Bundan tam anlamiyla emin olabilirmissin gibi gelmiyor bana ama vicdanin hic bir zaman rahat etmeyecek. Bu yaptigin kim bilir onun ruh haline nasil bir zarar verdi, nasil bir tahribat olusturdu. Ya isin pesine düsüp onun arkadasini konusturmayi basaracaksin ve onu bulup kendini affettireceksin ya da böyle gider. Cok üzücü...

0|0
    0|0
    • bacım çok haklısın okadar tövbe ettim inşallah yalandır duyduklarım bütün inggiliz gazetelerini araştırdım öyle bir haber yok ama netten onun videosunu dahada yayanlar facebook hesabına atanlar öldü diyorlar bide dalga geçiyorlar

• Bilemiyorum ama senin yaptiginin disinda baska bir tuhaflik var gibi geliyor bana

• ama ne gibi işte?

• Merhamet etmeyene merhamet olunmaz.

HZ. Muhammed (s.a.v)

3|0
    0|0
  • Sıkılmadın mı bir haftadır aynı şeyi sormaktan ?

0|1
    0|0
    • kalpten gidicem ya nie anlamıyosunuz

• ayak yapıyorlar , sana daha çok vicdan azabı çektirmek istiyorlar , uzak olduğunuz için bu şekilde cezalandırıyorlar seni .

• inşallah senin dediğin gibidir kardeşim inan okadar pişmanımki nasıl böyle hayvanlık yaptım bende anlamadım ne yaptıysam affedemediim kendimi birine zarar vermek çok kötü birşey hakketen sanaldadao lsa realdede olsa sucsuz günahsız insanlara bunu yapmak kendimden iğrendiriyor beni:( tabi insanlıgımı anladım ama iş işten geçti malesef keşke olmasaydi birşeyler olsunda o olmasaydı dedim okadar tövbe ettimki bidaha yapmıycam diye:(

• Ya sen ne acayip bir ruh hastasısın, her hafta bu soruyu bir kadın bir erkek nickiyle soruyosun. Senin karakolda eşek gibi dayak yiyor olman lazım şimdi. Nasıl bir rahatsızsın..

0|0
    0|1
  • Bugün varsın, yarın yoksun dedikleri bu olsa gerek.

0|0
    1|0
  • İşte eden bulur bu vicdan azabı seni yer bitirir

1|0
    0|0
  • Bisey anlamadim.

1|0
    0|0
    • Dikkatli Okursanız Anlarsınız Anlık bir durumla 6 gün önce sevgilimin görüntülerini yayınlamıştım netten çıkıp gitti birdahada gelmedi şimdi videoyu benden çalıp yayanlar öldü diyorlar doğrumudur?

• Ne bilelim burdan sen bile yakininda oldugun halde haerin yok. Ustelik o nasil birliktelik ya. Daha soyadini falan hicbiseyini bilmiyorsun :/

• arkadaşı söyledi

• uff çok karışık ama ben anladığım kadarıyla sadece seni oyuna getirmeye çalışmışlar..

0|0
    0|0
    • yok tanımadığım insanlar hem ona küfür ediyor öldü şişman bilmem ne iyi oldu falan diye hem pis pis gülüyor, arkadaşıyla konusdum sen neden başkalarına inanıyorsun dedi o başka isimle gelcek dedi nerden biliyorsun dedim bilmiyorum dedi sonra ona bir telefon geldi acele bir şekilde evden ayrıldı acaba sorun öldüğünü falanmı öğrendi yoksa farklı birşeymiydi konusdugumda gecening 10uydu

• yani öyle görünüyor. arkadaşın sen üzülme diye saklayabilirlermi gerçeği..

• ama arkadaşı ile aynı şehirde yaşıyorlar sadece 1 2 haftadan beri görüşmüyorlarmıs haber sitelerini falan araştırdım görünmüyo öldü diye falan gece işte arkadaşıma tel geldi endişeli bir şekilde olmaya başladı davranışları ne oldu dedim sanane dedi :)< bu iconu yaptı telde kimle konuşuyorsun dediğimde sonra apar topar netten çıkıp gitti akşamın bir vakti acaba o kadınla ilgili bir durummu varki?

• Son pişmanlık neye yarar şarkısı sana kapak olsun

0|0
    0|0
    • haklısın belki bacım ama ben sonradan durdurmaya calisdim başkalarının eline geçmiş pis pis gülüyolar öldü iyi oldu diye doğrumu söylüyorlar bilmiyorum bütün ingiliz gazetelerini araştırdım öyle bir haber yok sadece kime inanacağımı şaşırdım

• daha önce ''keşkeyapmasaydım'' diye nicki olan kişi siz miydiniz?

0|0
    0|0
    • hatırlamıyorum

• öyle karışık bir hikaye ki! nasıl görmüşler ?

• bilmiyorum cam karşısında görüntülerini almıs olabilirler asarken saatlerdir ağlıyoruum doğru değildir diye arkadaslarıda çelişkili konusuyor

• şimdi oturup ağlama kadını sevip düşünseydn zaten videoya çekmzdin haktır sana

0|0
    0|0
    • haklısın belki bacım ama ben sonradan durdurmaya calisdim başkalarının eline geçmiş pis pis gülüyolar öldü iyi oldu diye doğrumu söylüyorlar bilmiyorum bütün ingiliz gazetelerini araştırdım öyle bir haber yok söyleyenler netten

• Biri ozet gecsin.

0|0
    0|0
  • ordaki bir devlet dairesini ara haberini al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Londra emniyeti bilir bunu hakkaten

1|0
    0|0
  • Ölüp ölmediğine dair kesin bir sonucu bulabileceğin en son yerde arıyorsun

0|0
    0|0
    • ama nette onun videolarını daha fazla yayıp hakkında konusanlar kendini asip öldürdü camda diyorlar doğrumu değilmidir bunu araştırıyorum ben:S

• kafam çok karışık

• boku yedin olum sen özel hayatın gizliliginden içerde bide öldüyse iyice mahvoldun bunun hesabını veremicen 2 taraftada

0|0
    0|0
    • nerden öğreneceğim ölüp ölmediğini?

• yda nifus müdürlügünü ara

• bilmiyorum o ülke hakkında pek fazla site isim soy isim le haber sitelerinde polis sitelerinde aradim ismi geçmiyor

Yükleniyor...