Galatasaray - Real Madrid maçında şansımız yüzde kaç?

ispanyada 3-0 sonuçlanan maçın rövanşında yarı final şansımız % kaç? ayrıca burak ın vezası kalkarmı acaba ?

0|0
11|23

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor ama imkansız değil

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 10

• hayal kurmak güzeldir bu hayalleri gerçekleştirmeye çalışmak onun mücadelesini vermek daha güzeldir. peki sorarım size sizce gs takımında ki kaç futbolcu reali 4/0 yenebilir tarihe geçebiliriz diye hayal kuruyor ?

bence hiçbiri .böyle bir hayalleri olmadıkları için böyle bir mücadelenin içinde de olamazlar karşınızdaki rakip herhangi bir takım degii bir dünya devi neredeyse her yıl son 4 kalıyorlar.

1/0 olsaydı belki bir ihtimal derdim 2/0 olsaydı real in çok büyük avantajı var derdim 3/0 da gs in turu geçmesi imkansız olmasa da imkansıza yakın bir şey diyorum.

0|0
    0|0
  • boyle tarafli hakem verseler zor isimiz varmi boyle birdunya haksiz yere golcumuze kart gosterdi hakem dusmanlar resmen bizlere

2|0
    0|1
  • yüzde 0 diyorum

0|0
    0|0
  • Burak'ın cezası kalkmayacakmış arkadaşım. UEFA Disiplin Kurulu reddetti. Böylede adaletsiz ! Yenmesi canı gönülden istiyorum ama Burak yok Dany yok nasıl olacak merak ediyorum. Ama ALLAH büyüktür.

0|0
    0|0
  • %100 tur Galatasarayın.

0|1
    0|1
  • Şansımız %10. Burak'ın cezası kalkar mı bilemem ama kalkmalı.

0|0
    0|1
  • burak... umarım kalkar ya.

şansımız %10 :(

0|0
    0|0
  • Yüzdesini bilmem...

İnanıyoruz o kadar...

0|0
    0|0
  • berabere biter burda

0|0
    0|1
  • 2-1 maçı alırız ama eleniriz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• %1.905

0|0
    0|0
  • Daha önce söylrmiştim ne kadar az umut ederseniz o kadar az acıtır diye ama pek etkisi olmadı. Kendini çok kaptırtdılar taraftaraa yazık ulan bu insanara, gs yönetimi ekonmik kırızi bastırmak için taraftarın gözünü boyadı adamlar hala kendine gelemedi. Futbolda bile bu kadar politika yapılmamalı bence yenilmişken galatasaray bir 3-0 daha yenilsin maç 6-0 bitsin taraftar bizi kim dövdü deyip düşmanını arayıp bulsun.

0|0
    0|0
  • 1.si orası TFF değil

2.si tur şansınız %30 falan.Kaybedecek bir şeyiniz olmadıgı için saldırcaksınız büyük ihtimal.İspanyadaki gibi pozisyonlar bulursanız şans da olursa neden olmasın?

0|0
    0|0
    • 2. Cide bazı yerler yanlış saldıracaklar evet doğru ama karşıdaki takım dünyanın en iyi ve en hizlı kontra atak yapan takımı yani olması çok zor %10 falan oda top yuvarlak diye.

• dünyada hiçbir takım real madrid'i iki farklı bile yenemez yenerse ancak tek farklı yener en son 3 sene önce mou ilk geldiğinde oyunları oturmamış ve barca'dan 5 yemişlerdi ondan sonra artık barca'da yenemiyor son 7-8 maçtır galibiyeti yok barcanın reale karşı gerisini sen düşün.

0|0
    0|0
  • Dünkü haberlerde Burak'ın cezasının ertelemesi UEFA değerlendirmeye almış deniyor. Erteleme olur gibi geliyor bana. Galatasaray'ın kaybedeceği bir şey yok. Ben de bol gollü geçecek ama tur %30 gibi geliyor.

Yeni kurulan oturmamış bir takımın buralara gelmesi bile gurur verici. 1-2 takviye ve takımın kadrosu bozulmadan bu takım ileriki yıllarda uçar.

0|0
    0|0
  • Eğer real karşısında 0-2 den 2. yarıda 3-2 yapabiliyorsa galatasaray 2. maçtada 3-0 olabilir.Benim herşeye rağmen umudum var.İlk maçı hakem katletmeseydi bu maça avantajlı bir şekilde çıkabilirdik.Top yuvarlaktır kimse umudunu kesmesin.

0|0
    0|0
  • Ben fenerbahceliyim ama 2 kupayida istiyorum ins gs yener cokk buyuk bir ihtimaal veremem ama bir gercek var onlar aslan hic belli olmaz

0|1
    0|1
  • valla 3-0 dan sonra şan yüzde 5 daha ilk maç oynanmadan gsnin şansı yüzde 40 tı şimdi yüzde 5 onlar 3-0 yapmışken maçı asla vermez hala gs eleyecek diyenler biraz saçmalamış kusura bakmayın karşınızda real madrid var

0|0
    0|0
  • Turu geçer cimbom beyler relax.

0|1
    0|0
  • biz bitti demeden bitmez bişey gs varsa her an umut wardır inş

0|0
    0|0
  • %25 gol yemeden 4 tane atması lazım hadi 3 tane atıp yemeden uzatmaya götürebilirmi biraz zor

0|0
    0|0
  • binicekler üstünüze vurucaklar kırbacı vurucaklar kırbacı

%0.1

0|0
    0|1
  • 4 0 alir cimbom ya inaniyorum ben

Agzzgffja

0|0
    1|0
  • Yedi cihan bir araya gelse Real Madrid'i 4 farkla yenemez ne şansından söz ediyorsunuz ya ? :)

0|0
    0|1
  • 0.000001 :)

0|0
    1|0
  • turu geçcemeyizde :) bence burda yenecegiz onları ama :)

0|0
    0|0
  • % 0,000002

0|0
    0|0
  • Yüzde 0,03.

0|0
    0|0
  • %33.36

0|0
    0|0
  • yüzde 98.3 elendiniz