Kapat

168 boyunda 62 kiloyum bir ara 57ye kadar düştüm sonra tekrar kilo aldım geri almamak üzere nasıl kilo verebilirim?

168 boyunda 62 kiloydum bir ara 57'te kadar düştüm sonra tekrar kilo aldım , geri almamak üzere nasıl kilo verebilirim?
Yaza kilo vermek istiyorum 54 55 olsam yeter :(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• geri almanın sebebi kesinlikle ödemdir. Spora veya sağlıklı beslenmeye dikkat ettiğinizde vücudunuzdaki fazla suyu atarsınız buda çok hızlı kilo kaybı sağlar size ama tekrar eski rutininize döndüğünüz de yağ yaktığınızı sanarsınız ve çok kısa sürede tekrar attığınız suyu vücudunuz tekrardan depolar verdiğiniz suyu geri alırsınız yağı değil! Spor ve sağlıklı beslenme zayıflamak için düşünülmemeli bir yaşam şeklidir olması gerekendir yani yapacaksan ömrünün geri kalanını bu şekilde geçirmen gerekiyor her zaman illa sağlıklı olacak falan dersen ise kendine haftada 1 kez sadece canın ne isterse bir kaçamak yapma şansı bırak abartmadan tabi :) vücuttaki fazla suyu atmama ne yardımcı olur diye sorarsan ananas direk araştırabilirsin çoğu ödem atıcısı ilaçların içinde de bulunur ve günlük en az 3 ile 4 litre arası su iç ne kadar çok su içersen vücudun o kadar az su depolar. yağ yakmak içinse ise düzenli diyet ve kardio antremanı işini görür az yemek yiyerek sağlıklı olarak zayıflayamazsın güzel bir diyette ihtiyacın var makroların çok iyi hesaplanmış bir şekilde olması gerekiyor yani günlük protein yağ ve karbonhidrat ve bunları en sağlıklı yiyeceklerden alman gerekiyor. Günlük yaktığın kaloriden daha az yersen otomatik olarak zayıflamaya başlarsın yağlarını yıkmaya yani daha fazla bilgi istersen özelden ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saglikli beslenip spor yaparak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 58 falan iyidir

0|0
    0|0
  • Malesef ki vücudun yaşa göre oturmuş bir kilo sorunsalı var bu durum diyet vs gibi kısa süreli şeyler le çözülmesi mümkün olmuyor

0|0
    0|0
  • Saat 7 den sonra yemek yeme ve çok iyi bir kahvaltıyla güne başla mümkün olduğu kadar ekmeği azalt. fast food tüketmemeye çalış. sağlıkla kalın.

0|0
    0|0
  • kışın böreği baklavayı gömmm yaza doğru tırmala... yok öyle..

0|0
    0|0
  • Spora git sadece sebze meyve yemek ye karbonhidrat hiç tüketme yürü. daha sonra vücuduna karbonhidrat almadığı için vücuttaki yağları kullanacak ve zayıflayacaksın dene benim boyum1.75 ti 78 kiloydum 55 kiloya düştüm dene bir bence

0|0
    0|0
  • Aldığın gibi vermelisin

0|0
    0|0
  • Beslenmen e dikkat etmiyorsun

0|0
    0|0
  • günde üç öğün marul maydanoz yersen garanti

0|0
    0|0
  • spor yap düzenli olarak. kilo aldım diyosun kilo alırken yaptıklarının tersini yap mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yemiceksin dostum

0|0
    0|0
  • Az yicen ve spor yapcan bu kadarü

0|0
    0|0
Yükleniyor...