Peki ya galatasaray barcelona ile karşılaşsaydı ?

Evet galatasarayı izledik gördük, durumu malum... Elde patlamış bir drogba, futbolu bırakıp çiftçiliğe başlamaya meyilli bir sneijder, avrupada bile artık gerçekten penaltı olsa bile hakemlerin sarı kart gösterdiği bir burak yılmaz... Eğer bu takım barcelonanın karşısına çıksaydı sizce skor ne olurdu ?

Güncellemeler:
sneijder tt net arenaya patates ekmeyi düşünüyormuş gelecek sezon.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• real madrid barcelona'dan daha güçlü takım şuan son 7-8 maçtır barca madridi yenemiyor ama şu var! Real madrid çok topla oynamayı sevmeyen skoru aldımı rölanti oynayan takım barca ise rakibi ezen top oynatmayan takım ondan dolayı daha fena yaparlardı gsyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bende drogbayla sneijderin performansina hayran kalmadim ama o macta hakem cok tarafliydi bizim.hakkimizdi demiyorum mac gene yeniceklerdi ama bu kadar puan farki olmuyackti bence

1|1
    0|0
  • o takımlar yenilmez değiller elbette yenilirler 10 maç yapsanız 1 veya 2 tanesini zar zor ıkına ıkına alırsınızz . bu 2 liğ deki bir takımın gelip feneri veya gs yenmesi gibi bir şey . yani kısaca real barca bayern chealse vs vs bu takımlar 1. liğ de bizimkiler 3 liğ de önce 2 liğe sonra 1 liğe yükselip bir kaç sene küme düşmeme mücadelesi verip ondan sonra yavaş yavaş yukarılarara doğru tırmanmaya çalışırsak daha doğru olur .

yoksa pendik balına feneri yendi 1461 balına gs yi yendi ne oldu yani bu takımlardan daha mı büyük oldular

0|0
    0|0
  • abartmayın abartmayın,wes'i ve drogbayı bir gol atamadılar diye müzeye kaldırmayın hemen,dünya yıldızları olduklarını siz de biliyorsunuz!

barcelona'ya gelince,bunu ben de düşündüm barcelonayı seviyorum ama r madrid kadar iyi olduklarını düşünmüyorum,yani barca olsaydı her şey bizim lehimize daha iyi olabilirdi.

0|1
    0|0
  • yine farklı yenilirdi:)

0|0
    0|1
  • Bende beğenmedim Sneijder ve Drogba yı Sneijderi hiç beğenmezdim zaten. Süvarimin dediği gibi bilemeyiz futbol her an değişebilir bir spor

0|0
    0|0
  • okadar da değil kerdeş

0|0
    0|0
  • darma duman ederdik barçayı parça parça yapar atardık

0|1
    0|0
  • 10-0 garanti

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• çokta birşey değişmezdi

0|0
    0|0
  • Elde patlamış bir Drogba mı?Kardeş biraz futbol izle gözünü seviyim.Benim tahminim bu sene kupayı Real Madrid alır.Çünkü artık Barçanın oyunu Reale sökmüyor.Ben kesinlikle Realin barçadan iyi olduğunu düşünüyorum.Gerek oyun bakımından gerek zevkli futbolu açısından.Barça çok top yapan bir takım ama bu skoru belirlemiyor.

Gelgelelim Real yerine Barça çıksaydı bir kere bunu sonucunu asla kestiremeyiz.Futbolda herşey olabiliyor.Gsyi topla oynatmıyacağı kesin.Ama dünya devlerini yenen barcelona gün geliyo Getafeye yenilebiliyo.

0|0
    0|0
  • Drogba ve sneijder konusunda yanlış düsunuyosun adamlar formsuz drogba çinde oynadı dandik oyunculara karşı sneijder ise hıç maç oynamadı formları istenilen seviyeye gelmedi. Diğer sezon daha iyi olurlar diye düşünüyorum. Barca çıksaydi nolurdu kestirmek çok zor değil ondanda 3+ gol yerlerdi,zaten real önemsemedi fazla maçı.

0|0
    0|0
  • Bunun kestirimi yapılabilir mi? Belki Barca ile oynasaydık maçın başında penaltı kazanıp öne geçecektik, ona göre futbol oynayacaktık nereden biliyorsun ? Galatasaray'ın Türkiye'nin en büyük takımı olduğunu bildiğiniz için çamur atasınız geliyor, anlıyorum ama bu kadar da taraflı konuşmayın da kendinizi belli etmeyin bence. Bahse girerim sen Beşiktaşlısındır da şimdi.

1|0
    0|0
    • gs nin 3 sıfır yenileceğini bilenler vardı burda demekki kestirilebiliyor

• Aynen belki sarı kart falan olmazdı

• Anlık bir hatayla galatasay gol atabilirdi fakat ardından barca 3-4 tane atardı. Barca savunması gs savunmasından çok daha iyi çok daha tecrübeli yani hata yapnaları daha zor. Zaten biri hata yapsaydı bu semih olurdu :D

• o0lmuşla ölmüşe çare yok

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım da tek adam gibi oynayan adam Drogba'ydı.Çok da seviyorum yaşına rağmen de çabalıyo hala.Laf etmen ilginç

0|0
    0|0
  • barca bize 3 atardı sımdı sen ve senın gibilerde götü kınalı dolasırdınız ..fena olmazdı da hanı rengınızı ne gotunuzden anlasılırdı

0|0
    0|0
  • çok saçma bir soru , oyuncularımı kıskandığın açık belli ki kuşsun...Halamın bıyığı oslaydı amcam olurdu .

0|0
    0|0
  • daha kötü olurdu barcelona kendi oyununu oynayan rakip takımda 10 saniye vermeyen sürekli prese boğan takım iyiki olmamış

0|0
    0|0
  • O kadar da degil yahu..

Barca'yi yenerlerdi ahxhsxhgn

0|1
    1|2
  • Hemen hemen aynı skor olurdu.

0|0
    0|0
  • barça parçalardı madridde şanşın var camp nouda şanşın olmaz

0|0
    0|0
  • Ulan ne adamsınız daha 2-3 aya kadar Sneijder size gelmez diyordunuz şimdi kalkıp adamı kötülüyorsunuz peki ben sana soruyorum Senin takımın Real ile oynasa ne olurdu acaba?

0|0
    0|0
Yükleniyor...