En sevdiğiniz futbolcu kim peki neden?

En sevdiğiniz futbolcu kim neden seviyorsunuz

Benim en çok sevdiğim futbolcu Sneijder , Drogba , Selçuk

Güncellemeler:
Kızlar kalecileri severmisiniz sempatik yakışıklı olduğu sürece ?

0|0
3540

En İyi Kız Görüşü

• fernando muslera

hem çok iyi kaleci hem hafif dişlek çok tatlı :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 34

• musrela

burak

selcuk

buragi hirsindan attigi gollerle yuzumuzu guldurmesinden seviyorum

selcugun karakterinden

musrelayi yaptigi muthis kurtarislarindan sevimliliginden

1|1
    0|0
  • nasil sempatik yakisikli oldugu sürece ya ? :D futbol ile ne alakasi varki dis görünüm ? benim en cok sevdigi Messi Alex ve Rondaldo :)

0|0
    0|0
  • wes,umut,drogba,burak.

burak hariç hepsinin kişiliğini ve oyununu seviyorum ama burak'ın oyununa hastayım sadece.

de arkadaş bir süredir nedir bu kaleci sevdası,ve neden kızlara soruluyor?

sen de mi kalecisin? ben bir kaleciyi ne kadar gol yemezse o kadar severim,tatlılığı sonra ki aşamada.musleraya bağlamayın yani.

0|1
    0|0
  • Alex, Ronaldo, Mesut Özil, Sow, Emre Belözoğlu gibi gibi bu oyuncuları çok seviyorum oyunları çok hoşuma gidiyor izlemesi gayet zevkli.

1|0
    0|1
  • tabiki q7 adam karizma ya...

0|0
    0|0
  • manuel fernandes<3

0|0
    0|0
  • Messi ve Neymar çok seviyorum iksini de insan değiller bunlar olağanüstü yaratıKlar bence..

Selçuk Drogba Fernandes Q7 Alex...

0|1
    0|0
  • Faryd Mondragon..

0|1
    0|0
  • Ronaldo

bobo <3 :))

ucan sabri asaffadsf :DD (salh ucn)

buraki da `beni ronaldoyla kiyaslamayn o buyuk bir futbolcu benim oyle bir iddiam yok ama elimden geleni yapicam`dedikten snra sevdim mutevazi cocuk :)))

veee tabiki fernandesim <33

0|0
    0|1
  • mondragon , muslera , messi .

mondragon galatasaraya zamanında gönül vermiş yenildiğinde ağlamış adam gibi adam çünkü..

muslera çok tatlı lan :)

messi de kaliteli futbolcu abi

0|0
    0|0
  • En sevdiğim futbolcu HAKAN ŞÜKÜR .

Adam king :)

0|1
    0|0
  • Hiç Sev(me)digim var bir kaleci var o da Volkan aslında en sevmedigim futbolcu

0|2
    0|1
  • ronaldo :D çok yakışıklı serefsiz :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı Veli :)

0|0
    0|0
  • Futboldan anlamam aslında ama ben Lionel Messi diyorum ;)

Niye mi? Kaliteli oyuncu abi ;)

0|0
    0|0
  • Kalecileri her türlü severim. Hatta hayal bile ediyorum arada kaleci eşi olmak çok çok güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Kalecilerden Cenk Gönen'e bayılırım meselaaa :) hem yakışıklı,hem sempatikk hele R'leri söyleyememesi yok mu ekrandan alıp canıma sokasım geliyo adamı :D

0|0
    0|0
  • Emre çolak

0|0
    0|0
  • Messi Sabrim<3 Ronaldinho

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı İbrahim toraman :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 40

• quaresma asaleti yeter.bu arada sen haftada kaç kez kızlara kalecileleri soruyorsun:)

0|0
    0|0
  • Athletic Bilbao taraftarının fırlattığı ekmeği yerden aldı Tolga öpüp başına koyduktan sonra direğin kenarına koydu .. Ben Türk oyuncuları severim özellikjlede böyle ahlaklı olanları . Yetenek zaten var

link

0|0
    0|0
  • tipik galatasaaraylı.Bari sınırlama koysaydın ülke dışı ülke içi diye.Futbolcu karakteri ve yetenek olarak ronaldoyu seviyorum.Ama ronalda bazen çok havalı olup havasıyla bazı kişleri ezmeye çalışan birisi gibi duruyor.O yüzden messiyle ronaldoda gidip geliyoruum

0|0
    0|0
  • ben takımımın büyün oyuncularını seviyorum da :) selçuk bir başka ya :) beyefendiliği ve kişiliğini çok beğeniyorum bravo Selçuk :)

0|0
    0|0
  • Sergen yalçııııııııın :D

0|0
    0|0
  • En sevdiğim futbolcu Johan Cruyff'tur.Herkesin bileceğini tahmin etmiyorum oyun sitili çok hoşuma gidiyor.

İzlemeni tavssiye ederim http://www.youtube.com/watch?v=19kISjvZ4Io

0|0
    0|0
  • beşiktaştan hepsi ama kendi takımın futbolcularını söylemek tam fanatiklik ve komik olur :) ben kesinlikle ronaldodur sırf ronaldo için ilk başt mancester ünitedli oldum real madride geldi şimdide real madridliyim beşiktaştan sonra ikinci takımım real madrid sonra ıniesta falcao mesut özil fenerbahçeden alex

0|0
    0|0
  • Ronaldinho küçükken mahallede maç yaparken kavga ederdik ben ronaldinhoyum frikiği ben kullancam diye :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray'da forma giyen, giymiş ve giyecek olan futbolcular. Sonra Ronaldinho, Pirlo, Eto'o, Henry, Buffon, Kaka, Raul, Zidane, Gerrard, Lampard vs. Bu liste uzar gider..

0|0
    0|0
  • en sevdiğim futbolcu Cristiano Ronaldo

nedeni İsrail maçında İsrailli oyuncu ile formasını değiştirmemesi ve altın ayakkabısını satışa çıkarıp Filistinli çocuklara bağışlaması

1|0
    0|0
  • Eskilerden; Nuno Gomes, Micheal Ballack, P.Maldini, Cafu, Van Der Sar aklıma gelenler...

Yenileden; C.Ronaldo, B. Schweinsteiger, İbrahimovic, S. Gerard...

0|0
    0|0
  • Kesin galatasaraylısin :D bale,ibrahimmovic,de gea,neymar,götze,varane,ronaldo,gökhan gönül,salih

0|0
    0|0
  • fernando torres adam hem yakışıklı hemde çok klas oynuyor. top o adamın ayağına geldi mi ben herşey beklerim o adamdan :)

0|0
    0|0
  • Messi :) oynamayı biliyo havalı değil

0|0
    0|0
  • Emre Çolak

çünkü, eğer değerlendirilip yeterli şans verilirse Sergen Yalçın kadar büyük bir yetenek

1|0
    0|0
  • moussa sow

0|0
    0|0
  • En sevdiğim futbolcu lefter and ronaldinho

0|0
    0|0
  • Futbol ile hiç alakam olmadığı için bu soruyu cevapsız bırakıyorum :)

0|0
    0|0
  • Zidane - Alex - Ronaldo - Buffon..

0|0
    0|0
  • Fernando Torres ve Steven Gerrard

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20
Yükleniyor...