Hardline pro gainer mı? Olimp gain bolic 6000 mi?

merhaba arkadaşlar öncelikle 18 yaşındayım 60 kiloyum ve en azından bir 70 kiloya ulaşmayı hedefliyorum. Beslenmeme dikkat ederek takviye karbonhidrat tozu ile kilo almaya çalışacağım fakat ikisi arasında kaldım sizce hardline pro gainer mı yoksa olimp gain bolic 6000 mi? (Olimp in şeker oranı yüksek biliyorum fakat kısa vadeli kullanacağım için sıkıntılı olmaz sizce en çabuk hangisi etki gösterir) kullananlar varsa kaç ayda kaç kilo aldığını yazarsa sevinirim...

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• daha önce hiç gainer kullanmadım ama 60 kilodan şuanda 72 kilo olan ve kas yapısı inanılmaz düzeyde gelişen bir arkadaşım var daha dün olimp gain bolic aldı her halde günlük 4000 - 4500 kalori alarak haftada 4 gün spor yapıyor onun kilosunda çoğu kişinin giremediği ağırlıklarla çalışıyor gayette iyi kilo alıyor.

0|1
    0|0
    • hardline'ın whey falan kullandım şuanda weider kullanıyorum weider dan çok memnunum hardline başka ürünlerinide kullandım üzgünüm belki bende işe yaramıyor ama genel olarak beğenmedim yani hardline ürünlerini. Olimp kullanmadım hiç ama çok iyi yorum yapanlara çok rastladım hardline ürünleri alacağına optimum ürünleri al daha iyidir benim fikrim kişiden kişiye değişiklil gösterir tabi.

• al kardeşim birazdan bende dün Olimp BCAA 1100 300 Kapsül (300 kapsül) aldım birazdan gelicek gelince fotoğrafını atarım :)

• Güzel yorumun ve bilgilendirdiğini için teşekkür ederim 😏

• İkisi de güzel ürün hiç fark etmez burda sen nin iyi beslenme ile ne derece düzenli kullanacağında bitiyor iş. bunu sağlayabilirsen kutu bitene kadar sana 4 kiloya yakın aldirir kardeşim..

0|1
    0|0
  • Hardlone

0|0
    0|0
Yükleniyor...