Ani ayrılık sebepleri nelerdir?

Benim garip bir huyum var. Bir ilişkiye başladığımda verebildiğim değerin en fazlasını veriyorum. Bu yüzden kız arkadaşıma ilişkinin başında bunu anlattım. Kısa süreli bir ilişki yaşadık. 1 gün öncesinde bazı sorumluluktan kaçma istekleri sezdim. Bu yüzden ona eğer kaldıramayacaksan ayrılalım, kararı sen ver dedim. Oda ağlayarak beni çok sevdiğini ve asla ayrılmak istemediğini söyledi. Bir çok yemin etti. Hiç bir şey yokmuş gibi bütün gün telefonda sohbet ettik. Çok daha fazla sıcak davrandı. Ertesi gün bir mesaj attı ve haklı olduğumu, kaldırabileceğini düşündüğünü ama kaldıramadığını söyledi. Hiç bir zaman onu çok fazla sıkmadım. Her konuda konuşabileceğimizi gösterdim ve fazlasıyla güvendim. 1 gün önce bu şekilde konuşup 1 gün sonra böyle bir mesaj atıp aniden her şeyi bitirmesini anlayamıyorum. Dinlediğiniz için teşekkür ederim.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• İkizler burcu musun?

0|0
    0|0
    • Evet öyleyim.

• Hissizlik > Sevgi > Aşk > Soyutlama > Nefret > Hissizlik

Teşekkür ederim sohbetin için.

• rica ederim

iyi günler..

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorudan uzun zaman geçmiş ama düşüncemi yine yazmak isterim

Bu kızın hissettiği duyguların sevgi veya aşk olduğunu sanmıyorum hoşlanma olabilir
    Bir ilişkide karşı tarafa bırakmamak gerek kararı eğer kaçıyorsa korkuyorsa bu durumun farkındaysa bir taraf o duruma göre bir karar vermeli karşı taraf zaten panik içinde ya kaçar bir anda ya da ilişki devam eder ama korku panik devam edebilir

Sözlere bakmamak gerek fizikselliğe bakmak gerek bir insanı eniyi açıklayan fiziksel durumlarıdır ( Hareketleri konuşmaları gibi etkenler )

Senin burada hatan korkan panik yapan birine kararı sen ver demek olmuş bence karar veriliceği zaman da taraflar bir araya gelir konuşulur eğer bir taraf kem küm güven vermiyorsa diğer taraf bitirmek isteğini dile getirir bazen doğrusu budur kendinden emin olmayan biri ile ilişki yürümez

Bir ilişkiye girmeden önce bazı şeyleri bilemeyiz o kız arkadaş dost olarak güvendin oda bu durumlar da sorun çıkmaz genelde ama ne zaman aşk gelir ama karşıdaki kişinin duygularını anlamadıkça aşkı anlamayı bekleme

0|0
    0|0
    • 2 seneden fazla oldu bu olay olalı. O zamanlar daha bir iyi niyetli, daha bir masum bakardım her şeye. Asıl sorunu şu an anlayabiliyorum. Dediğin gibi ortada aşk yoktu. Ne onun bana karşı, nede benim ona karşı hissettiğim şeyler hoşlantıdan öteye gitmiyordu. Fakat benim ilişkilere daha ciddi bakışım, onun o zamana kadar ki ilişkilerinde ki rahat tutumu birleşince böyle bir olay yaşandı. Yine de kaçmak yerine, açık açık konuşma taraftarıyım her zaman. Sonuçta hepimiz insanız. İnsan 1 günde değişmez, en başından açıkça konuşmalıydı. Sağlık olsun.

• Arkadaşlık ile ilişki arasındaki farkı ilişkiye başladıktan sonra anlamıştır

• Evet şimdi anlaştık.

• aynısı yaşadım ve anladım ki değer vermek işe yaramıyor fazla kafana takma sakın kurtulmuşsun işte bence sevinmelisin ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yeteri kadar guven veremıyorsunuz hocam

0|0
    0|0
    • Güven vermekten kastın? Güven vermesem sorumluluktan kaçmaya çalışmazdı herhalde?

• en fazla cıktıgın ( gün olarak ) kız sayısı nedır ona gore bı analız yapman gerek yanı 1 gun cıkıp ayrılmak bence cok heves lık birşey garip geldi

• Hayır. 8 aylık ilişkim oldu ve 5 aydır beni aldattığını öğrendim mesela :)

1 günlük bir ilişki değildi buda 1,5 haftayı geçmişti. Bahsettiğim bugün ayrıldık ve dün herşey mükemmeldi. + olarak hiç tartışma da yaşamadık :)

Yükleniyor...