21 yasindayim profosyonel boksor olabilir miyim?

boyum 175 67 kiloyum hedefim 84 e ulasip agir siklet olmak fakat bu yas cok gec diye tahmin ediyorum sizxe boksor olsam kac yilini alir tam bir boksor olmam

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçmiş biraz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• olabilirsin. bu yeteneğine ve çabana bağlı. yapabilirsin gerçekten istersen

0|0
    0|0
  • Bu sana bagli birde spor altyapin var mi bu da onemli. Ama oyle bir niyetin varsa gec kalmak uzeresin.

0|0
    0|0
    • niyetim var spor alt yapım var 5 sene basketbol oynadım 3 sene yüzücülük yaptım 6 aydır davücut geliştiryorum

• Boks hocasina sor

• okudğum şehirde bok kursu yok hocasıda yok

• Dolph Lundgren dahi spor ve dövüş sanatlarına 20 yaşında başlamıştır. Geç değil.

0|0
    0|0
  • olabilirsin, isteğine ve azmine bağlı

0|0
    0|0
    • himmm peki nerden baslamam gerekiyor spor salonuna kayit olup o sekilde mi baslamam gerekiyor

• kik bokta maçlara götürülüyor. eğitim veriliyor boksör de olunabilir

0|0
    0|0
    • ben boksor olmak isiyorum kik box sevmiyorum

• O boyla o kiloyla baya zaman alir tuy siklet takil derim :D

0|0
    0|0
  • oooo o işi profosyonel yapanlar 13-14 de başlar en geç zaten kaç yaşına kadar dövüşebileceksin, kaç yılda yükselebileceksin. anca bu yaştan sonra kendini geliştirip gençlere kum torbası olursun.

0|0
    0|0
    • mike tyson ı n hayatını okudun mu?

• Su anda adam gibi 2~3 arkadasimi biraktim cevremde. Bir cogu kuyunu kazmaya calisiyor, dalga geciyor, senden ustun oldugu dusuncesine kapiliyor. Onun icin cok insana gerek, meraba meraba iste o kadar. Anladigim kadariyla kendinlede pek barisik degilsin, en buyuk dezavantajin o iste. Biri sana yapamazsin dediginde inat olsun diye onu yapmaya calisma, icinden geliyorsa zaten kimseye kulak asmadan yaparsin. Moralini bozan insanlari uzaklastir hayatindan. Yanliz kalirsam falan diye dusunuyorsanda cik disari tek basina takil. Inan kendini daha iyi hissedersin. Bu hayattada ailen disinda kimseye cok guvenme.

• o konuda cok haklisin ama okul geregi yanliz kalamiyorum illa ki muhabbetim sohbetim oluyor o adamlarla olmak zorunda kaliyorum öyle

Yükleniyor...