Çocuk gitti gidiyor yardımcı olun.

Arkadaslar ben ögrenciyim sınıfımda bu sene bii cocukla tanıstım sınıfta yavsamadıgı kız kalmadı çok yakısıklı zengin falan kendi güveni tam cibiliyetsizin neyse ben buna numaramı falan vermiştim uzun süre konustuk hala konusuyoruz cıkma durumuna getirdi geri cekildim cünkü onu yatakda bitsin istemedim baslarda öyle yaklasmıstı sonra kapandı bu konular hep der cok tatlısın cok sexisin beden dersinde dekolte giysem gelir hırkasını verir önünü ört etegimle bacak bacak üstüme atıyorum gelip cantayla kapıyo falan. Ama son 1 aydır aramız berbat sıınıfta görmemezlikten bile geliyor beni yüzüne bakılmıcak kızlarla konusuyor 2 gün önce faceden konustuk işte naber napıyosun nettin falan. Ama sınıfta bana eskisi giibi ilgili değil napsamda sizce eski ilgisini ceksem bazen ne yüzüme bakıyo baksada bakıp geciyo aptal salak kızlarla oturuyor yardımcı olun ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bebeğim.senin için bekaret ne kadar önmeli bilmiyorum.eğer ben hayatımı yaşarım sonucuna katlanırım diyorsan hiç durma sex yapın derim ama bende kız gibi bekarete önem veriyorum diyorsan seviş ama yapma deri ya da hiç yaklaşma derim.büyük ihtimal onunla evlenmeyeceksinyaşında daha genç. sen eğer şimdiden erkeklerle yatmaya başlarsan çok güzel yollu olursun ve erkeklerin kucağına oturursun. bakireysen hiç yaklaşma derim.seni seven sırf o iş için sevmemeli.oda zaten durumun farkında ve seni zorluyor.s.et bencil birisi demekki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• müstehak sana bunlar hiç mızmızlanma;)

0|0
    0|0
  • Çıkma durumuna getirdikten sonra geri çekilmeseydin sende... aranmışsın resmen, yatakta bitse ne olacak ki sonu? seks düşmanıysan zaten bırak çocuk hayatını yaşasın, vaktini çalma adamın, çocukla çıkıp sinemaya falan giderdiniz, hemen eve mi gitmeyi hayal ediyorsun... senin için fesat

0|0
    0|0
    • he sen öyle san canm beyfendi kendi demsti evime gel falan dye bn durdk yre kmsye sey ypmam ayrıca sex dusmanı deglm aynı snftaym

• Sana ceza veriyor aklı sıra. Onun peşinden gittiğin sürece hata yaparsın. Her şeyi istediği gibi elde edemeyeceğini göstermen gerek. Eğer parası ya da popülerliği için peşinden gittiğini düşünürse hiç bir kızdan farkın kalmaz.

0|0
    0|0
  • bence asıl aptal salak sen oluyon bu durumda.amacı belli parsına tipine güveniyo milleti götürüyo senide götürür saora basar tekmeyi kıcına.uzak dur bence sen ona vur tekmeyi ;)

0|0
    0|0
  • İyide sende ne istediğini bilmiyorsunki aslında sen çocuğu istemiyorsun sadece popin artsın sınıfta ortamda istiyorsun

0|0
    0|0
    • TheSocial Kardeşime sonuna kadar katılıyorum

• onedenan daha populerim emin ol okkulda sadece ondan hoslanıorm

• Seni umursamiyor gbi görunmeye cool davranmaya çalişiyor :) bence takma er ya da gec o gelcek gidersen kolay kizi oynarsin yani onun istedigi seyi yapmis olursun :) akilda kalmak istiyosan zoru oyna

0|0
    0|0
    • zoru oynadım oynadım cocuk sıkıldı mı noldu acep baksana ühühü

• haklısınn

• Biliyorum neyse ben uyuyorum konuşmak istersen ekle iyi geceler

• Çocuk almıs sazı elıne calmaya baslamıs bence uzak dur ılerde daha cok uzulecegıne sımdı azcık uzul

0|0
    0|0
  • başka sevgili bulmuştur sende başkasıyla ilgilen belkı o zaman dıkkatini çekersın

0|0
    0|0
  • hani kıskandırmaya çalışıyo dicem de senin resmini görmeden bişey diyemem

0|0
    0|0
  • bana kalırsa onun senden daha cok sevgılısı vardır uzulme ama kardeş

0|0
    0|0
  • kendin kaşınmışın...her hayal ettiğin çıkacak birşey yok...yatakta bitecekmiş belki çocuğun niyeti iyi..hadi şimdi bitti herşey de çekil kenara..

0|0
    0|0
  • Peki gidip bunu ona niye sormuyorsun niye okulda bana soguk davranıyorsun diye? Ve başka bir erkekle konusmayı dnee samimi olmayı dene bakalım tepkisi ne olcak bu arada komplede kaybedeğilirsin :)

0|0
    0|0
    • ya cekiniyorm sorsmmı acaba

• Kesinlikle sormalısın.

Kızlar Ne Diyor 3

• gitti gidiyorun tanıtımı mı bu:D

0|0
    0|0
  • salla bea seni takmıyomuş gibi görünmeye calsyo bu kdar basit .. böyle yaparak ilgini cekecek bunu anlayamadn mı.?

0|0
    0|0
  • ne kızlar var be.

0|0
    0|0
Yükleniyor...