Galatasaray'ın Yönetimi Hemen Bugün İstifa Etmeli mi?

Arkadaşlar ben takımına yürekten bağlı bir Galatasaraylıyım sezon başında Ergin Atamanı bu takımdan uzaklaştırmak için elinden geleni yapan bir yönetim vardı daha önce sorun yaşadığı Can Topsakal diye konuşma engelli bir adamı Basketbolun başına getirdiler Ergin Atamanın Yıllık Ücretini neredeyse yarı yarıya düşürdüler basketbolun bütçesini Hamit Altıntopun Yıllık ücretine denk getirdiler soruyorum Hamit Altıntop nerede? Galatasaray Odeabank nerede? Kaba bir hesap Tarık Çamdal-Jose Rodriguez-Umut Bulut-Hamit Altıntop gibi hangi spor dalında Profesyonel olduğu bile belli olmayan ama kendilerini Futbolcu sanan sporculara toplamda yıllık 10 Milyon euro gibi bir para verilirken o bütçeyi şu basketbol takımına verselerdi ve başlarına Ergin atamanı koysalardı büyük ihtimal Euroleague Final Four oynardı neyse umarım Galatasaray'ın yöneticileri biraz kendilerinden utanırlarda istifa ederler ve söylemeden edemeyeceğim Galatasaray'ı bu hale getirenlerin Allah Belasını versin

• Evet Artık Utanmışlardır ve İstifa ederler
    67% (6)47% (7)54% (13)Oy Ver
  • Hayır Utansalardı şimdiye kadar çoktan istifa ederlerdi o yüzden etmezler
    33% (3)53% (8)46% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Euroleague katılmak için eurocup kupasını almanız gerekiyor farkında mısınız fenerbahçe eurocupa katılmadan her sene euroleague te büyüksün FENERBAHÇEM 💛💙 ama yinede tebrikler

0|0
    0|0
    • Ya bos konuşma bizim butcemizle fb nin bütçesi arasında en az 8 kat fark var basketbolu bilmiyorsan yorum yapma

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• gs basketbolda iyi işler yapabilir, gsnin içindeki bu durumlara tam hakim değilim basketbol şubesinden, ben bir fenerbahçe taraftarıyım ama basketbolda küçülmeyi ilk ünal aysal başlattı ki yanlış bir karardı, basketboldanda ülke takımlarımız çok iş yapar bu bir gerçek, basketbolda en kötü ihtimalle 4 ligden biriyiz kimine göre ilk 2 de derler. euroleagu konusunda euro cup a göre takımların gücü, performansı çok farkılı, euroleagu gerçekten üst düzey özellikle kafadan 8 takım öyle, direk final four kolay işler değil, euro cup biraz daha kolay * basketbol şubesine ciddi yatırım yaparsa karşılığını misliyle alır bu bir gerçek

0|0
    0|0
    • o noktayı araya niye koydu anlamadım "gs basketbol" yazıyor orda

• Istifaninda büyük bir hizmet olduğunu sadece avrupalılar biliyor galiba çok uzağa gitme mourinho chelsea'nin kurtarıcı melegiydi birde klopp var B. dortmund taraftarları adamı tanrı olarak görüyorlardı daha bunun gibi onlarca örnek var adamlar artık yapamayınca şak diye istifa ettiler bu ülkede sporun gelişmesi sporculara ucuk saçık para vererek değil birşeyleri bilerek uzmanlasarak olur ancak

• bu dedigin doğru katılıyorum ama basketbol ekseriyetle profosonellerce yönetiliyor o yazımı doğru yazamadım sanırım -.-(prof kısmını) ama futbol kulup başkanları pek karışmamalı genel bir prensip olarak, futbolda avrupalı bakış açımız şu aşamada çok gelişmiş değil, oturmuş değil hiç bir şey

• İstifa etsinler takımın içine ettiler bu sezon

0|0
    0|0
Yükleniyor...