18 Yaşında fitness başlamak?

Boyum 1.83 kilom 60 Zayıfım ama basenlerim fazla yanlardan. Bende iyi bir vücüd yapmak istiyorum. Biraz beceriksizim ama yapabilirmiyim? Ne kadar süre gitmem gerekli baklava çıkarmak ve biraz kilo almak için?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Baklava çıkarmak demen saçma bence çünkü önemli olan göğüs omuz kol yani duruşta üzerinde kıyafet bile olsa belli eder kendini six-pack e ayrı bir ilgin varsada zaten bir sorun olmaz bölgesel çalışırken her günün sonuna karın egzersizi eklersin olur yani 18 de ideal yaş sıkıntı olmaz bende yapıyorum ve sanıldığı kadar zor değil 1 haftayı geçince hergün gitmek istiyosun 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• fitness yapmak için yetenek mi gerekiyor muş :D

0|1
    0|0
  • önce gainer içmeye başla sporla birlikte kilo açığını kapatmana yardım eder senin 75 kg olman lazım kaslı olarak 80

0|1
    0|0
    • Ne kadar süre gitmeliyim. Biraz utangaçım aslında orada sıkıntı yaşarmıyım. çok çabuk yoruluyorum sigara kullandığım için galiba b

• Teşekkürler. Sağlam bir vücüd yapmaya çalışacağım çünki vücüdüm dövmeyle kaplı ve kaslı olsa daha hoş durur.

• aynen güzel duruyor. bende yaptıracağım yakında kafamda 4-5 şekil var. hepsini yaptırıcam. gün aşırı (2günde1) çalışmanız yararınıza olur. iyi geceler

• 5 ay temeli atıcaksın ondan sonra başlıycaK REİZ

0|1
    0|0
    • Becerebilirmiyimki :)

• becermekle alakası yok ki bitek yürek olması gerekio yürekten kastım oraya gitmek bir olum ilk 1 ay sıkntıı cekmessinde ondan sonra gitmeme triplerin başlar yaparım ederim deme karşında canlı şekli duruyo :D ağırlık kaldırmak zevklidir beslenme işkencedir herkez yapamaz ben yaparım bırakmam hicbişeyi diyosan başla şunu unutma sporun %70 i beslenme

• Deneyeceğiz bakalm reiz :=)

• Bnde 1.85 95kiloyum spora gidemiyom su 15 kiloyu vermem gerek

0|0
    0|0
  • Git başla verimli çalış sureyi boşver

0|0
    0|0
  • 1 yıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...