Galatasaray Odeabank Eurocup'ta finale çıktı, maçı seyrettiniz mi?

İlk maçın 14 sayılık avantajını koruyamayan Galatasaray Odeabank. maçı 14 sayı ile kaybetti ve uzatmaya gitti maç. Uzatmada ise 13 sayı ile yenilince böylece finale çıktı.
Maçı seyrettiniz mi?

Ben seyrettim ve bu maç için uykusuz kaldığıma inanamıyorum. Bu kadar rezil ve berbat bir maç uzun yıllardır seyretmemiştim. Her iki takım da birbirinden kötü oynadılar. Anlatılacak gibi değildi.

Siz ne düşüyorsunuz?

Galatasaray Odeabank'ı değil kutlamak, bana uykusuz kalarak bu eziyeti yaşattırdığı için ne desem bilemiyorum. Aklıma gelen ilk kelime : KAZMALAR !

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izledim. Maçta Eurolig kalitesi yoktu. İki takım da maçı birbirine hediye etmek için elinden geleni yaptılar. Hele uzatmada 2 uzunu dışarıda kalan Galatasaray'ın maçı alması zor görünüyordu. Ancak serbest atışları kaçıran rakip takım eline geçirdiği fırsatı Galatasaraya sundu. Son topta iyi savunma yapan Galatasaray gitti denilen maçı almayı başardı.

Final daha zorlu geçecek gibi gözüküyor. Ancak buraya kadar gelmeyi başardıysa kupa neden gelmesin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İzlemedim ama son çeyrekte maçı çevirmişiz. Aşkım Galatasarayım. Final maçı 22 ve 27 Nisan'da olacak. İzleyeceğim

0|1
    0|0
  • Euroleague katılmak için eurocup kupasını almanız gerekiyor farkında mısınız fenerbahçe eurocupa katılmadan her sene euroleague te büyüksün FENERBAHÇEM 💛💙

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eurocup'a büyük ihtimalle Galatasaray Odeabank sahip olacak ancak sana katılmıyorum G. Canaria bir daha oynayacağı bütün maçlarda bu kadar iyi dış atış yüzdesini yakalayamayacak ve hiç bir maçta bu kadar iyi savunma yapamayacaklar bildiğin Euroleague takımı gibi oynadılar kadroları bizimkinden daha genişti aynı zamanda ve sana katılıyorum Galatasaray çok aşırı fazla kötüydü eric sinan schlip lasme performanslarının altındalardı micov olmasaydı bugün turu atlayamazdık bildiğin Euroleague üst sınıf oyuncusu birazda davis yardımcı oldu micova ve 13 sayı farkla yenilerek cepten yiyerek turu atladık benim esas söyleyeceğim Ergin Atamanın yıllık ücretini neredeyse yarı yarıya düşürerek Basketbolun bütçesini yarı yarıya düşürerek toplama basketçilerle bu başarıyı yakalamak sadece Ergin Atamanın başarısıdır eğer Galatasarayın yönetiminden bir kişi çıkıp biz basket takımından dolayı başarılıyız basketten anlıyoruz derse sadece beddua yerler Tarık Çamdal Jose Rodriguez Umut Bulut Hamit Altıntop gibi futbolcuların yıllık ücretleri direkt basketbol takımına gönderilseydi 10 milyon euro gibi bir bütçe artışı olurdu ki Ergin Ataman o zaman kurulan takımla Euroleague şampiyonu olurdu ne diyeyim Galatasarayı bu hale getirenlerin Allah Belasını Versin

0|1
    0|0
    • Gran Canaria %48 üçlük atmış. Bu istatistiğe bakınca hiç fena değil der insan ama faul yüzden %59. Bence bu Gran Canaria bu oyunla Euroleague'de ancak vasat bir takım olur. Bir kere hücumda ne yaptıkları hiç belli değil. O kadar saçma sapan top kayıpları yapıyorlar ki pota altında iyi bir savunmacısı olan takım Gran Canaria'yı yer bitirir. Lasme azıcık oynadı ve hücumda vasattı ama Gran Canaria'ya korku verdi.
      Ergin Ataman Göksenin'i neden oynatmadı hiç anlamıyorum. Schilb, Jerrels veya Green ne işe yardılar bugün hiç bir fikrim yok. Belki basketbol'un yanlışlarını göstermek adına sahadaydılar. Emir Predzic gibi bir oyuncu bugün rakip takımı darmadağın ederdi. Datome Galatasarayda olsaydı rakibin vay haline.

• Emir preldzic ve daha 1 ay öncesine kadar takımda olan dorsey şimdi olaydı euroleague top 16 garanti derdim ben ya sen?

• Deron Williams Beşiktaştayken maçları izliyordum. Benzeri bir vaka yaşanmadıkça hiçbir güç bana basketbol maçı izlettiremez..

0|1
    0|0
    • Yeni NBA lokavtı beklemek gerekecek ama önümüzdeki 5-10 sene çok zor.

• "malum uzun" hahahaha. Ben daha kibar olarak "Cumhurbaşkanlığı makamındaki şahıs" diyorum. Ama sizin de onun ismini anmamayı seçmenizi memnuniyetle izliyorum. İsmini zikretmeyin. İsmini dile getirmemek yapılabilecek en güzel protestodur.
      Saray takımı açıklaması öyle değildi ama yanlış anlaşıldı. Hoş Başkan da her nabza şerbet veriyor ki onun konumu politik olmayı gerektiriyor.
      Beşiktaş düşünce yapısı harika. Keşke her takıma örnek olsalar.

• Ekonomik refahlık için zengin kesimi trbünlere çekmeye çalışıyor. Getirileri ve götürdükleri sabaha kadar tartışılır. Sonuç olarak Fikret kendi çapında orijinal yol izliyor. Beşiktaş'ın klasik duruşundan farklı tavır içine giriyor zaman zaman..

Bana göre 10 yıl sonra ya Seba'nın üzerine çıkacak ya da Demiröreni mumla aratacak. Öyle hisssediyorum.

• Bir Türk takımı finale çıkıyor ve sen buna sevinmiyorsun. Kazmalar diyorsun..
    Ne diyim hocam, bu takım Bayern Münih'i eledi buraya gelene kadar..
    Her ne olursa olsun, FİNALDEYİZ !

0|1
    0|0
    • Allahım yarabbim tamam EuroCup finaline çıkması iyi falanda ne bu büyütmeler Basketboldaki Bayer Münih Futboldaki Lazio gibi birşey o kadar iyi değiller marka'da değiller :D

• abdi ipekçideydim o gün hocam..
      Galatasaray'ı seyirci oynattı o gün..
      Bugün oynanan basketboldan tabiki memnun değilim ama sonuçta finalde olmak beni mutlu ediyor..
      ve Final..
      son maç yine abdi ipekçide olacak. ve o kupayı hep beraber kaldırıcaz ;)

• Abdi İpekçi'deki takım muhteşemdi. Koskoca Fener'i aptal etmişti. Fener Abdi İpekçi'de hala büyük takımdı ama o büyük takımı aslanlar gibi yenen Galatasaray Odeabank vardı.
      Bugün Abdi İpekçi'deki takımdan eser yoktu.
      Allahtan Gran Canaria "Biz kötü takımız ve size bunu ispatlayacağız" dedi de Galatasaray tur atladı.
      Galatasaray'ın finalde olması çok güzel ama bir sporsever olarak hiç ama hiç sevmedim bugünü.

• İzledim berbat oynadık bundan daha kötü istesekte oynayamayız. Finalde ilk maç deplasmanda ikinci maç İstanbul'da. İnşallah kupayı alırız

0|1
    0|0
    • İlk maçı veya Bayern Münih maçını seyreden birisi takımın şu haline inanamaz.
      Hani rakip iyi oynasa diyeceğim ki "adamlar iyi oynadılar". Rakip şaka gibiydi. BLoklar, top kayıpları, hatalar. Gran Canaria Las Palmas'a gelmiş gezici sirk basketbol takımından başka bir şey değil.

• Aynen öyle ama bu maçta moral olarak çok kötüydük hiç 3lük atamadık iki pota altı oyuncumuz çok erken faul problemine girdi. Allahtan Micov tecrübesini konuşturduda turu geçtik

• Bu Kazmalıkla finalde kaybederler

0|1
    0|0
    • Strasbourg'u hiç seyretmedim. O yüzden bir yorum yapamayacağım ama bu gece ki oyun kelime anlamıyla sefildi. Euroleague'den herhangi bir takım gelse bunların her ikisine de 30 atar evlerine yollardı.

• Aman abi hiç sorma herifler furbolcumu tarla işçisimi belli değil. Boşuna zaman harcadık..

0|1
    0|0
    • keşke hakemde senin gibi yorum yapsaydı. ama nerde...

• Ben hakem olsaydım ;
      Her iki takım da çok kötü oynuyor. Basketbolun seyir zevkini bozuyorsunuz
      der ve her iki takımı da diskalifiye ederdim.

• Seyrettim FB taraftarı olarak

0|1
    0|0
  • İyi ki izlememişim

0|1
    0|0
Yükleniyor...