Galatasaray Eurocup'da finale yükseldi.. O kupa Türkiye'mize gelecek mi?

FİNALDEYİZ !!! Galatasaray Eurocup'da finale yükseldi.. O kupa Türkiye'mize gelecek mi?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Finalin biletleri ne zaman satışa sunulacak bilgisi olan var mı?
    Bakın uyarıyorum ben bilet almadan biletler biterse yakarım bu gezegeni, lütfen -.-'

http://i.hizliresim.com/8Z57z7.jpg

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

• Yahu bırak !
    Her iki takım da berbat ötesi oynadılar. Çıkmasınlar finale. Her ikisini de basketbol oyununa verdikleri zarardan ötürü bir daha parkelere çıkmama cezası verilmeli. İçimdeki basketbol zevki şu an 4. evre kanser oldu. Gran Canaria kazma. Galatasaray Odeabank ise berbat.
    Strasbourg'u bu sezon hiç seyretmedim ama beni uykusuz bırakıp bana bu acıyı yaşattıkları için her ikisine de kahır bela küfür.

0|1
    0|0
    • kolay bir maç olmayacak..
      Fenerbahçeyi kendi sahasında 21 sayı farkla yendi bu takım..
      ki Fenerbahçe basketbolda çok daha iyi..

• hangi maçı izledin hocam?

• Yapma.
      Galatasaray Odeabank kötüydü, rakip ayrı kötüydü.
      Koca maçta kaç asist yaptı bizimkiler? Sadece 7. Üçlük yüzdesi %21. Green, Jerrels, Schilb toplam 15 sayı attılar. Göksenin'in 1 dakikasını saymazsak sadece 8 oyuncu ile oynadık.
      Adamlar o kadar komik toplar kaybettiler ki benim oynadığım takımda böyle top kayıpları olsa biz adamı haftaya çağırmayız.
      Galatasaray Odeabank finale gittiği için mutluyuz ama oyun her iki takım için de berbattı.

• Gran Canaria ile gs denk kuvvette takımlardı. Maçtan önce her iki takimin da evinde galip geleceğini tahmin ediyordum öyle de oldu.

Ayni şekilde Strasburgda evinde iyi oynuyor. Finalde iki takımda üç sahadaki maçını kazanır. Şampiyonu sayı farkı belirler

0|0
    0|0
    • sıkıntılı bir takım biraderim..
      evinde çok iyiler. birkaç maçını izledim finale gelene kadar.
      orada sayı bandını 5-7 arasında tutmak lazım ki abdi ipekçide işimiz kolay olsun..

• Umarım basketbolda Efes ve Beşiktaştan sonra üçüncü kupa da ülkemize gelir

• inşallah biraderim inşallah..

• Amaan EuroLeague yazmadıkça orada neyleyim ben onu EuroCup Fakir Tesellisi gibi birşey olmalı neyse Tebrikler Galatasaraya Ama fazla kibirlenmeyin Basketbolda en üst kupa olan EuroLeague de aralıksız lider durumda olan Fenerbahçeyi unutmayın aklınıza kazıyım derim kibirlenen fanatik taraftarlara sözüm.

1|1
    0|0
    • biraz büyü tekrar konuşalım..
      Küçümsediğin kupa türkiye ye gelmedi bu zamana kadar.
      Ayrıca Fenerbahçe euroligi kazansın yine seviniriz.. senin gibi yarım ağızla değil.
      hadi şimdi git uzakta oyna..

• Basketbolda Rütbesini bilsin yeter çünkü bazı taraftarlar kibirleniyor gereksiz onlara sözüm kibir dostun olacak insanı düşmanın eder

• bir iznillah
    O kupa Galatasaray a yakışacak

1|0
    0|0
  • Ergin Ataman ve askerleri derim başka bir şey demem

1|0
    0|0
  • İnşaallah

1|0
    0|0
  • Koçdaki enerji ve hırs sürdükçe o kupa da gelecektir...

0|0
    0|0
  • her zamanki gibi ilklerin ve enlerin takımı olucaz... o kupa ilk kez türkiyeye gelecek...

1|0
    0|0
Yükleniyor...