Vücut için fitness şart mı?

Vücuduma şekil vermek istiyorum ama fitnessa gidip diyetisyenden de diyet almak şart mı yoksa kendi başına yapılan egzersizle de olabilir mi

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• Profosyonel ortamda yaparsan çok daha hızlı şekilde etkisini görürsün. Ama mecburi değil elbette.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi vücut ağırlığınlada yapabileceğin hareketler var.. tabiki vücudun gelişir ama sadece fit kalırsın.. yani vücut hatların ortaya cıkar.. kaslarını büyütmek icin kesinlikle ağırlıkla çalışman gerek.. tabiki sporun yarısı beslenmedir.. beslenmene cok dikkat etmen gerek..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendi basına olmaz öyle eğitim şart

0|1
    0|0
  • kendi başınada yapabilrsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kilon var mı? bilmiyorum ,
    fakat kilo vermeden vücut yapma ,
    kilo ver salon da sonra vucut yap daha iyi olur..

diyet konusun da aslında bir diyetisyen falan gerek yok diye düşünüyorum ,
    akşamları birşey yemez isen çok sağlıklı olacağını ve zayıflayacağını düşünüyorum , birde sana tavsiyem bol bol su iç.

0|1
    0|0
  • Sınav çek omuz felan hepsini yaparsin kardeşim günde 200 simav çek bölerek. 1 aya belli eder kendini

0|1
    0|0
  • Abi ben ghetto workout yapiyorum bar brothers diye aratabilirsin ilgini cekerse her turlu yardimci olurum

0|1
    0|0
  • Öncelikle sonuç almak istiyorsan sistematik olması lazım. Bu yüzden uzman görüşü önemli.

0|1
    0|0
  • Şart

0|1
    0|0
  • olabilir ama çok iyi olmaz sadece hatlar belirginleşir biraz ve fit olursun ama doğru gelişmez

0|1
    0|0
  • kendi basina mekik sinavla olmaz bolgesel calistirman gereken yerler var

0|1
    0|0
  • Sarr

0|1
    0|0
  • evde bir cacık olmaz

0|1
    0|0
  • Muhakkak şart abi sağlığın elverişli ise tabi

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsunuz. evdede. yap mesela sandalye koy üzerine ayağını koy kalkmaya çalış. Veya internetten evde yapılabilecek sporlara. Bak ben evde çalışıyom.

0|1
    0|0
  • Çok kilon varsa git

0|1
    0|0
  • Boy ve Kilon nedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...