Sevdiğiniz bir kız arkadaşınızla buluşacaksınız(sevgili değil)

giyimiyle sizi tavlama ihtimali var mı acaba? sorum biraz da erkeklere yönelik:) yani karşınızdaki nasıl giyinse ona alıcı gözle bakarsınız ya da hoşunuza gider?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• her arkadaş bir sevgili pıtırcığı taşır:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Benimde gönlümde varsa isterse çuval giysin dert değil. Hanım hanımcık giymesini tercih ederim.

0|0
    0|0
  • valla giyimiyle tavlama dedinmi dekolte gelir akla dekolteyede tav olan erkek bildin düz abazandır :D sen konuşmanla tavrınla tavla 3 gün sonra üstünde pijamanla karşılaşınca erkekte şok etkisi bırakma

0|0
    0|0
  • giyim önemli değil bence ya kişiliği önemli ve etkilenmem için konuşması düşünceleri önemli giyimi için etkilenirsem diğer giydiği şey yüzünden soğuyabilirim..

0|0
    0|0
  • Giyimiyle beni tavlayamaz bunun için açık saçık giyinip dikkatleri üzerine çekmesin...Benim için gelmeli başkaları için değil...

0|0
    0|0
  • mini etek, kırmızı ruj

0|0
    0|0
  • Normal giyimi dışında güzelce giyinmiş (Erotik değil) olursa niye olmasın.

0|0
    0|0
  • her türlü güzelse bakarım

0|0
    0|0
  • giyim sadece ilk bakışta etkiler önemli olan altındaki duygulardır bence :)

0|0
    0|0
  • davranıslarınla tavlayabılırsın:)

0|0
    0|0
    • arkadaşım olduğu için nasıl davrandığımı az çok öğrendi zaten:) ama ara sıra azcık dişiliğini göster falan diyor. kendi hayrına mı başkasının hayrına mı diyor bilmiyorum. ben de azıcık onu etkilemek istedim dişiliğimi ön plana çıkararak:)

• giyim tarzın nasıl

• hep rahat giyinirim yani eşofman+t-shirt veya rahat bir kot. bazen onunla buluşacakken de makyajımı yaparım, uyumlu bir şekilde giyinirim, ama dekoltesiz giyinirim. buna rağmen hala dişilik diyor bana

• streş pantolon üstüne kareli gömlek,hafif dekolte, bakımlı bir saç, güzel bir makyaj, iyi bir koku

0|0
    0|0
  • Mini etek ile pürüzsüz bacakları, dekolte ile göğüslerini serglerse mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • Buda soru mu ? Tabiki seksi giyinmesi heyvan verir. Türkiye burası

0|0
    0|0
  • güzelse alıcı gözle bakar alırım

0|0
    0|0
  • beyaz renk transparan bir etek ve altında siyah tanga tamamdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yürüyebiliceksen bir topuklu, hafif makyaj, abartısız saç ve parfüm.. özellikle ilk buluşmaysa abartılı olmamaya dikkat et :D

0|0
    0|0
    • maalesef ilk buluşma değil:))

• iyi şanslar:))

• sağol:))

• hem erkekleri azdırmak için uğaşıyorsunuz hemde onlara abaza diyorsunuz önce kendinize bakın be hemcinslerim

0|1
    1|0
    • azdırmak değil ona hoş görünmeye çabalıyorum. her yerime dekolte doldurup giyersem karşı taraf da azarsa bunun büyük suçu bendedir. ama hoş bir kombinle ona güzel görünmek amacım

Yükleniyor...