İlk kez spor salonuna gideceğim, nasıl davranacağım hakkında bilgim yok, nasıl giyineceğim ilk önce ne yapıcağım?

nasıl haraket edeceğim bunları bilmiyorum ve ortamda sırıtan biri olarakta görünmek istemiyorum çünkü eski sevgilimde o spor salonuna üye. Yardımcı olursanız sevinirim :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gir salona tak kullakligi kosu bandi 20 dk kulakligi kesinlikle cikartmiyorsun elinde telefon spor yapicaksin squat zymba ne taparsan yap elinden telwfonu dusurmeden yalniz bak bu cok onemli

0|1
    0|0
    • neden telefonu düşürmüyorum peki :)

• @askimiozledim dur bir forma girelim ondan sonra :)

• Ne bilim ben ya kimse telefonu elinden dusurmuyorda :)) kiz zumba yapiyorken bile tel elimde bu kadarda olmaz yani

En İyi Kız Görüşü

• Hocan yardımcı olur hareketlerde. Vücudunda tayt iyi duyuyorsa giyebilirsin ama kilon var ve tutarsızsa eşofman takımı giy. Salonda dışarıdan ayakkabı giyilip giyilmedigini öğren ona göre yanında ayakkabı unutma. Sana yanına havlu al demeyeceğim çünkü o havluyu cekingenlikten kullanmayacagina inaniyorum. Sonradan alirsin yanina, insanlar ile cok bakisma haline girme sana bakarlar ve rahat hareker etmekte zorlanirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Merak etme zaten hocalar sana yardimci olur bu erkekler icinde gecerlidir yardim ederler ama sen bayan oldugun icin daha fazla ilgilenirler hareketleri onlar zaten gosterir ilk basta.

0|0
    0|0
  • İnsanlar var orda iste

0|0
    0|0
  • Senden doğal olmanı istiyorum tayt giyebilirsin istersen spor salonunda abaza gibi herkes bakmaz diye düşünüyorum ve çok heyecanlanmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Bir kere tanga giyiyoruz kesinlikle başka bir şey olmasın üzerinde bu en önemli noktadır.

0|0
    0|0
  • üstüne bir gömlek altına bir mini etek giymelisin. güzel takılarla süslemelesin. saçını mutlaka gelin bası yapmalisin ortama uyum sağlayabilmelisin. bunlar önemli.

0|0
    0|0
  • Sporuna odaklan öğrenmeye çalış doğru yapmaya çalış cevrende aldirma

0|0
    0|0
  • giy tayt falan bide uzun erkek thsirtü giy veya bol bişey işte totona bakmasınlar ahsah

0|0
    0|0
  • Tayt giy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazı salonların hocaları mahalesef iliglenmiyor Rahat davran demek biraz zor olacaktır çünkü sana havan gibi bakacaklar müzik dinle kimseyi takma kendine birisini bul, birlikte spor yapabileceğin arkadaş olabilir, motivasyon olur sanada. Yanında küçük termosta su götür su şişesi itici duruyor bana göre bunları yapsan yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • agir basli olman yeterli kasma yani

0|0
    0|0
  • Rahat ol

0|0
    0|0
  • hocalar yardmcı oluyo normal ol yeter

0|0
    0|0
  • Bak canım ilk işin üstünü çıkarıp bir selfie çekmek aynanın karşısında. sonra git paylaş her yerde 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...