Okulda devamsızlığınızı nasıl kullanırdınız?

üniversitedeyim dersleri seven bi kişiliğim ama su okula gitme işi adamı deli ediyo. bugün olduğu gibi yine salladım

her sene aynı şeyi yapıyorum devamsizliklari tam tüketiyorum bazen sınırı aşıyorum sonra hocaya yalvarma durumları...

bi ben mi böyleyim

bakıyorum okul başlasa bi an önce diyenler

okula bi zevkle gidenler

kantin falan eğlenenler var

Okul hayatınızda devamsızlıği nasıl kullanırdınız?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuna kadar..ve ayrıca ben 2-3'e katlardım..ikinci Unimde..Bir dönem sadece vize ve Finallere gitmiştim...kih..kih..kih..

0|0
    0|0
    • haha güzelmiş. Bizim dersler tahtayla geçtiğinden hocalar pek farketmiyo. Bi tanesi gelmeyince nerde bizim sarı kiz diyomuş inek sorar gibi bi ona devamlı gidiyorum. Diğer derslerde Imzayı arada bi gidip atıyorum. Yinede sorun olan dersler oluyo

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben uni ögrencisiyim çok bunaldıgımda artık nefes alamıcak duruma geldiğimde hastalık yada başka bir özel durum oldugunda ekerim dersleri.Ama lisede umrumda olmazdı ilk ders girer giderdim PES'e yada batak masasına :) sonuçta dönem dönem ''BAĞIŞ'' yaptıgın sürece sıkıntık yok devamsızlıktan yana

0|0
    0|0
    • aynen öyle paran varsa 'okuyom ben ya'

• işte tamda bu zaman kaybı

• evet hemde insanı bıktıran birşey bu

• Ben sınırı aşardım her zaman.

0|0
    0|0
  • sonuna kadar unv devamdan kaltıgımda olmuştu o kadar okula baglılıgım vardır

0|0
    0|0
  • ben son zamana kadar kullanırdım :D sabah uyananamamak ondan sonra okuldan sinemaya net cafeye filan kaçmak gibi aktivitelerimize harcamışlığım var :D

0|0
    0|0
  • devletin verdiği devamsızlık hakkını sonuna kadar kullanırdım.hatta raporla falan daha fazlası olmuştur

0|0
    0|0
  • Bu dönem sadece 3 derse girdim o kadar.Yalnız değilsin.

0|0
    0|0
  • devamsizlk yapmazdim :/ kolum sargili veya 39 derece atesle okula giderdim ben

0|0
    0|0
    • benimse hafif bir başım ağrısa, bahanem olur gitmem okula :)

• ne anlamda anlayisli insan dedin ki?

• ayrımcılık yapmayan:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Şuan kamu maliyesi dersi bitti, pazarlama araştırması başladı. Haftasonu çok yoğundu bense kendime tatil verdim :)

Devamsızlık sıkıntı olmuyor, yerime imza atan arkadaşlarım sayesinden. Sınav haftasıda kapanıyorum 2 haftada tüm dersleri veriyorum. Böyle değildim ilk yıllarda ama 4. sınıf olunca okul sıkıyor artık.

0|0
    0|0
  • Bende gitmedim bugün derse. Genelde de gitmiyorum kalmazsam iyi.

0|0
    0|0
  • vıze haftası oncesı kullanırım eger zor durumdaysam lısede ıse her ay 2 kez kullanıyodum anca yetıyordu.

0|0
    0|0
  • valla bnde kacıyordum hep :D sonuna kadar kullanıyordum devamszlıgımı okulda olmanında okuldan kaçmanında tadı başka :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...