Yabancı hatunlar özellikle (Rus, Ukrayna, Polonyalı)

Öncelikle özür diliyorum yazıcaklarımdan dolayı ama dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu bu ülkelerdeki kadınlar bile mütavazi havalı değilken bizim Türk kızlarımızın neden kendini bir şey sandığını anlamıyorum nerde eski Türk kadını diyorum malesef görüyorum ki Türk kadının o eski dürüst mert alçak gönüllü saf sevgisi gitmiş kendi kız kardeşimde dahil bunlara boy yok tip yok fizik yok ego hiç bir ülkedeki olmayan kızlardan daha çok burdan erkeklerimizi sesleniyorum lütfen şu her gördüğünüz kızları poh pohlamayın kendini bir şey sanıyolar Sözüm tüm Türk kızlarına değil ama çoğunluğu bitmiş bizim kızlarımızın .siz ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
Hee şunuda ekliyim Antalyada oturduğumdan bir çok rus ve ukraynalı 1 2 tanede polonyalı arkadaşım olduğundan bu sonucu çıkardım ve rus ve ukraynalı kadınlarla evlenen çok tanıdığım var hepsi gayet memnun iyikide türk bir kadınla evlenmedim çok mutluyuz demelerinden rus ve ukraynalı örneklerini verdim ;)
Bakın sadece tipten dolayı değil davranışlarınızda biraz özmüze dönmesi gerektinizi düşünüyorum öyle sinirlenmeyin ;)

0|0
17|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Genc cahilliken ruslar polonyalilar cazip geliyorlar onlar daha kolay elde edilen kizlar bayanlar. Turk kizlarini elde etmek icin 10dereden su getireceksin bunuda her erkek yapamiyor. Yasiniz ilerleyince turk bayaninin ariyorsunuz mumla hemde. Cunki bir fark var biz turk ve senin o cok met ettigin yabancilarla oda bu arkadasim iyi oku ve kulagina kupe edin :)))

Turk kadini vefakar, sevgisi bitse bile cocuklari icin devam ediyor evliligine ama yabancida sevgi ask bittiyse isterse seninle 5cocugu olsun gozu gormez onlari ve seni terk eder aninda.

Bu yuzden turk bayanlarinin kiymetini bilin. Yerine gore pohpohlayin bizi yerine gore sert davranin :P Ayari siz tuturamiyorsaniz suc bizimmi :Pp

2|1
    0|1
    • Daha kolay elde ediliyo tabi kendinde diyosun bak sevgi aşk bittiyse onlarda sevgi aşk var Türk kadını bile en az sigortası var mıdiye bakıyo sevgimiz aşkımız bitesiye mutlu yaşıyım Türk kızları gibi hiç sevmeyip vefakar olacağına hiç olmasa mutlu günler geçiririm biraz :D

• Bencede dostum. Olay dozu tutturamamaktan kaynaklanıyor :) Kanımca şöyle bir yargıya vardım. Türk kızları tarafından yüz bulamayan kişiler gelip burada 3. şahıslara atıf yapıyorlar.

• Türk kızlarından yüz bulamayanmı evi olsun arabası olsun emekli olsun işi olsun ben öyle bir kuru ekmek soğana diyen eski Türk kadınımız gibi yeni jenerasyon Türk kızı görmedim sen gördüysen helal olsun senin kara kaşına gözüne bakmıyolar altında bir araba olsun azcık cebin dolu olsun :D

• siz o kızları neden büyütüyorsunuz gözünüzde ?

2|0
    0|1
    • Bak günceledim oku onu yazmayı unutmuşum neden büyütüğümü görürsün ;)

• benim daha çok dikkat çekmek istediğim güzellik değil öz türk kadının niteliklerini kaybedip değişik batı tarzının kötü yanlarını almaları edep ahlak konusuna gelincede gene kendimiz suçluyuz sahte hacı hocaların peşinden koşmayaydık kurana göre yaşasaydık bunlar başımıza gelmezdi ;)

• bak ne doğru söyledin :) Keşke herkes gerçekten Kuran ı okusa ve ona göre yaşasa.ne aldatılan olurdu ne hakkı yenen.herkes kardeş olurdu.

• Arkadasim en iyi cevapi bile secmekte gucluk cekiyorsun sen turk kizlarini nasil elde edecen bu durumda :) Habire cevap degisiyon.

Kararsizsin daha cocuksun biraz buyu olgunlas sonra konusalim seninle ne dersin ;)

1|0
    0|0
    • Türk kızlarını falan elde etme niyetim yok zaten böyle kızları elde edeceğime ömür boyu evde kalmaya razıyım özünüze dönün ciğermizi yiyin kararsız olmamın sebebide şu Ne olursa olsun yine ben Türk kızlarımızı kırmak üzmek istemiyorum ve sürekli ikili cevap vermek zorunda hissediyorum kendimi ne olursa olsun Ülkemiz hiç bir şeyini kötülemeye vicdanım el vermiyor ama bu konuda canıma tak etti ;)

• :))))))) gorevimiz sizi boyle arada derede koyma ;P bosver yorma kendini oluruna birak su bulur yolunu :))))) Bu yasta ve bu kadar SIKINTI yazik cikar tadini gencligiyin yaslaninca daha cok kafa yororsin boyle sorulara. Hadi bye gittim

• Ağaç yaşken eğilir özümüzü kaybetmemiz için bu yaşta bu sorunları düşünmek gerekir yaşlanınca düşünsem ne fayda neyse hadi iyi geceler :))

• Böyleyiz, napacan?

Beğenmiyorsan gidersin.

1|0
    0|4
    • Sizi göndercem ben rusları geticem sizi göndermek lazım bu ülkeden ;)

• onlar migdesizde ondan olamazmi :P ben her eti yememde :) tilkinin donup dolasacagi yer kurkcu dukkani hadi dostum natasyalari bekletme ama dondunde seni istemiyen turk kizi bulamazsan gelip aglama burada

• Ya bir bırak ya laf attınız kızlara bak Vicdanen söyle şuanki jenerasyonunun çoğunluğu

Türk kızları çokmu iyi ulan orta okuldaki bebeler parkta öpüşüyolar eski ar namusmu kaldı ?

• Adam dertli :/

1|0
    0|1
    • Dertliyim tabi Bir türk olarak Türk kadının bu hallere gelmesi beni sinir ediyor kendi kız kardeşimden nefret eder haldeyim oda böyle çünkü ;)

• Haklı olabilirsin aslında ama burda erkeklerin hatası büyük gereksiz insanların peşinde koşup totolarını kaldırıyorsunuz sonra da vay efendim Türk kızı niye havalı e siz yapmışsınız arkadaş :) senin dediğin gibi tüm erkeklere değil sözüm çoğunluğa ;)

1|0
    0|0
    • Bende onu dedim zaten öyle totuyu kaldırmayın diyorum eski Türk erkeğide kalmadı oda ayrı bir konu haklısın :)

• haklıyım haklısın haklılar soran :)

• Türk erkeği sanki Brad Pitt de, Angelina Jolie arıyor buralarda

1|0
    0|2
    • Hee işte bu rus ya da ukraynalı bir kız brad pit falan demiyo seviyomu sevmiyomu diye bakıyo Çoğunluk türk kızı gibi yakışıklımı değilmi diye bakmıyo temizliğe saflığa bakıyo ;)

• sen öyle san lol

• doğru tespit

0|1
    1|0
  • link su cevaplari oku bakayim. kizlar turk erkegini nasil ovuyor. utanin azicik ya.

2|0
    0|0
    • Övceksiniz tabi rus kadınlarının Türk erkekleriyle evlenmek istemesinin sebebi kara kaşımız kara gözümüzmü istediği çikolatayı alamadı diye intahar eden türk babası var yemez yedirir giymez giydirir sabahlara kadar ek işlerde çalışır Türk erkeği vefakardır rus kızları tipden değil bu özeliğimizden dolayı en çok Türk erkekleriyle evlenmek istiyolar ;)

• tamam onlar baksin. sizler duyarli olmayin.

• dünyada 1 milyar kadın şiddet görüyor ama keşke bizde hiç olmasaydı erkekliğimdeki en kırıcı nokta bu hemcinslerimin kaıdnlara yaprıklarından nefret ediyorum utanıyorum eziliyorum :(

• beğendiklerinle muhattap olabilirsin

2|0
    1|1
    • Onlar zaten canımız ciğermiz öl desinler ölelim ben bütün Türk kızları demiyorum ;)

• herkes dönsün cinsiyet ayrımı yapmaya gerek yok

• hah kuyruk acisi anlasilmis :).

• Beğenmiyorsan çek git,tutan yok.

1|0
    0|2
    • Dediğim tipteki kızlar çeksinn gidin bence Türk kadın kavramını ayaklar altına alıyosunuz hata erkeklerde değil kadınlarda çekip gitmesi gereken böyle kızlar biz değiliz ;_

• öyle kızlarla konuşma o zaman?

Hadi hadi..

• bir black irishler var dadindan yenmez. oyle diyeyim.

2|0
    0|0
  • Belkide onları Türkler kadar iyi tanımadın için bilmiyorsundur ;)

0|0
    0|0
    • Bu sadece benim görüşüm değil evliler var tandığım diyorum rusyada yaşan türk tanıdıklarım duyduklarım var rus kadınları hakkında okadar iyi tanımamla alakası yok ;)

• Ben havalı değilim boy var tip var fizikte var :) dürüstüm mertim alçak gönüllüyüm

1|0
    0|0
  • Çok doğru bir gözlem.Rus,Polonyalı diye sınırlama,yabancı kadınların çoğu böyle.Güzellik olarak kıyaslama yapmaya gerek görmüyorum, malesef şans Türk ırkından pek yana değil bu konuda.Hal hareket davranış,insaniyet olarak bakarsak da Türk kızı evde kalıyor malesef, o annelerimiz zamanındaki "Türk Kadınları" yok artık.Ama sizler değil misiniz o kızları baş tacı eden.Söyleyin şimdi dürüstçe,eğer o dibinizin düştüğü yabancı kızlar gibi davransa, onların olgunluğuna erişmiş bir "Türk" kızına ne kadar tahammül edebilirsiniz? En yakın zamanda sıkılır,ayrılır ya da aldatırsınız.Yurtdışında yaşamış ve pek çok yer gezmiş biri olarak net söyleyebilirim ki, evet Türk kızları hakkında söyledikleriniz tamamen doğru,çok az bir kısım farklı zaten onlar da farklı etnik yapılardan geliyor,göçmen,çerkes,gürcü...yalnız Türk erkekleri de Avrupa daki heminslerinizle kıyaslandığında sınıfta kalıyor bunu da göz ardı etmemek gerekiyor.

0|2
    0|0
    • Yorumunuz için Teşekkür ederim Bizim türk erkeklerinide övmem dayakçı namus cinayeti işleyen geri kafala tiplerde yok değil ama dünyada türk erkeği gibi bir erkekte olduğunu düşünmüyorum yabancı kızlar heralde kara kaşımıza kara gözümüze baktığından değil dünyada Türk erkeği kadar benimseyen vefakar erkek yok diye evlenmek için dibi düşüyo rus ukrayna manken gibi kadınların bide şunu söyliyim sırf tip değil kişilik anlamında söylüyorum türk kadınları insanın ömürünü azaltıyo :)

• kanka zektire zektire rusyaya git kanka

3|0
    0|2
    • artılayın kızlar şu tipi zektire zektire gönderelim çıktığı yere

• he

• güncellemeni de al hadi canım zektire zektire git

Erkekler Ne Diyor 13

• Sana kesinlikle katılıyorum.

Konu ile ilgili bir kadının, kendi bloğunda yazdığı bir yazı bunu birazda desdekliyor.

Üşenmeden okuyun. link

0|1
    1|0
  • Kusura bakmayin ama rus kökenli kadınların hepsimi güzel olur ya doğuştan 90-60-90 şimdi haklarını yemiyelim lütfen. Ama şu yabanci özentiliğinede anlam veremiyorum kimle tanıştıysam özellikle ukrayna hakkında konuşuyorum bir tane bakire kız görmedim zaten 12-13 yaşında bakireliğini kaybeden kızların yaşadığı ülkeden bahsediyoruz şahsen yabancı kadını alıpta evime koymam Türk kızları varken yine tanık olduğum bir durum abaza erkeğimiz beraber olduğu rusya kökenli fahişeye aşık olup evleniyor genel evden çıkan kadınla evleniyor bildiğimiz , yabancı hatunlardada var kendini beğenmişlik onlarda insan onlardada ego var ayrıca aşırı rahatlar aldatma olayları fazla diye duydum onu tam bilemiyorum gerçi türk kızlarındada var sonuç olarak evlenicek kadın kesinlikle bu saydığın ülkelere göre Türk olmalı ha ben gönül eğlendiriyim beni tatmin etsin diyorsanız Ukrayna kadınlarını tercih edin derim. Birde hiç yabancı kadınla yaşamayan arkadaşlar için dışarıdan gayet güzel görünüyor fakat işin aslı değişiyor sizin aylık maaşınızın tamamı kadının kozmetik ve giyimine gidiyor aşırı bakımlılar :)

1|0
    1|0
    • Kardeşim ben milliyetimi vatanımı her konuda en üste tutarım öyle yabancı hayranlığım falan yok ama Türk kızı konusunda kusura bakmayın ama hiç öyle poh pohlayamam yeter bıktırdılar artık bakımlı olsunlar biz niye çalışıyoz karımız gözümüze hitap etsin diye ayrıca müslüman olup başını kapatı tanıdğım abimin karısı öyle değiller senin duydukların genel evlerden aşık olunan ruslar :D

• Valla hem bakire hemde onun için dinini değiştiren rus kadını varsa çok şanslıymış derim kadın gerçekten sevmiş istisnalar oluyor tabi ben daha şahit olmadım , eşim bakımlı olsunda dışarıda kime bakımlı olsun ne giyicekse evde giysin ne yapıcaksa evde yapsın ben onu süslendirip mini etek giydirip dışarı çıkardığımda millete havamı atıcam bakın benim karım ne kadar güzel ve bakımlı diye bana ters düşüyor kadın kendine bakmalı ama bakım demek sadece makyaj demek değil aşırıya kaçmaması gerek .

• Namusu iki bacak arasında arama kardeşim bakire olup ruhu bakire olmasa evlendikten sonra aldatan hiç Türk kadın yokmu bildiğim kadarıyla hiçde az değil bakire olup olmadığını sormadım orasını bilmem ama müslüman olduğunu biliyorum kılık kıyafet olayındada tesetüre girmesini istemem eşimin ama aşırı açık olmasınıda istemem onlar konuşulup halledilicek olaylar zaten ;)

• Bizde erkek nüfus oranı fazla olunca çok havalara sokuyolar onlarda "prenses" olmak konusunda pek hevesliler ..

0|1
    2|0
  • Bi de romanya var unutmamak lazım

0|1
    2|0
    • Ben sadece bizzat tanıştığım ülkelerin kızlarını yazdım kardeşim romanyayı bilmiyorumda doğrudur ;)

• Baştan sona kadar haklısın.

0|2
    2|0
  • twitter da talip ettiğim bir profil çok hoşuma gidiyor yazıları

geçen gün paylaştığı bir yazı :DD "Benle #AynıÇatıAltında olabilmek için kaprislerimi çekmeli, beni mutlu etmeli, arada temizliğe yardım etmelisin. Ama ben sadece aşkımı vericem." türk kızı mantığı budur.

link

0|0
    0|0
  • benim herzaman tercihim saliha dindar müslüman bayan o rus vs takımı eline şu dökemez çok nazlı ve anlaşılması zor bizim kızlar ben çözemedim

0|0
    0|0
  • tercihim güzel güzel ahlaklı edepli türk kızı

1|0
    0|0
    • Onlara lafımız yok zatende onuda bulması zor bulursan haber et ;)

• İşte bende bundan diyorum evlenen abilerimin çoğu burda otelde resepsiyonda çlışan adamlardı zengin falan değillerdi ama sarışın mavi gözlü 90 60 90 kadınlarla evlendiler ne maddi bekletileri vardı ne şöhret sadece ilgi sevgi vefakarlıktan evlendil rus kadınlar bunlarla ve çok mutlular .

• o zaman kızlar türk erkeklerinin kıymetini bilin ruslar kapıyor bu diyelim çok geç oldu iyi geceler

• Öyle kendini bir şey sanan mütevazı olmayan tiplerle işim olmaz zaten. Sorunum yok o yüzden.

0|0
    0|0
  • Kaldırdığınız her totonun, pilotu sizsiniz... Diye bir laf vadır. Bilirmisin? :) eksileri görelim.

1|0
    1|0
    • Bende onu dedim zaten ben elimden geldiğince rötarı yapıp piste indirmeye çalışıyorum zaten ;)

• kızım sana söyluyorum, gelinim sen anla ;)

• Yolda gördüğü kadının arkasından gözden kaybolana kadar bakan abazanlar varken az bile havalanıyo bu kızlar. Şahsen her yerde kızlar bana böyle yiyecek gibi baksa benim de g*t tavan yapar

2|1
    1|1
  • Isvec diye bir ulke var, hepinize selam soyler.

0|2
    2|0
  • Kesinlikle aynı fikirdeyiz dostum. Bazen o kadar itici gelirler ki, insanın avuç içi bile daha çekici gelmeye başlar. Midem sağlamdır ama bazen bu gibi kızlardan birinin üzerine feci şekilde kusacağım. Tiksindirmekteler artık.

0|1
    2|0
    • Ve evet yabancı bir kadınla evlenmek artık benim gözümde daha onurlu bir hal almaya başladı. Sanırım kalan zamanımı artık onlara ayıracağım.

• Kendi kız kardeşimden soğudum kardeşim arabası olcak diyo yok parası olcak diyo hadi bir rusun yarısı kadar tipi olsa gene neyse Türk kızlarının ^%90da oda yok sıkıntı büyük

• Bunlar kendilerini dev aynasında görmeye alışmışlar. Herşeyi isterler de kendileri vere vere anca dert, trip, naz, sıkıntı verirler. Yıllardır bir Türk kızı ile çıkmaktansa yalnızlığı tercih ediyorum. Hiç de pişman değilim. Hele çevremde 2 meme, bir delik uğruna maymuna dönen zavallı erkekleri gördükçe. Bunların amacı çift taraflı huzur, mutluluk değil, her daimg*trahatlığı onu anladım.

Yükleniyor...