Kİlo verenlere soruyorm?

Kilo verenlete soruyom 2 haftada birwz kilo vermem lazım. sizlrr iki haftada kaç kilo verdiniz?

1|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• 96 kilodan 76 kiloy düştüm 6 ayda. Ama 2 haftada kilo hızlı verirsin de belli olmaz yüzden sadece basenlerden hafif belli olur 4 kilo verirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 kilo da verilebilir 5 kilo da.. Yaş cinsiyet metabolizma beslenme uyku aktivite... Daha sayayım mı?

0|0
    0|0
  • Kilo vermek ağırlık kaybıysa bu çok kolay olur ama yağ vermekse o kadar kolay değil. Günlerce kardiyo egzersizi yaparsın ancak belli bir seviyeye gelirsin.

0|0
    0|0
  • Neden herkes iki hfta bir hfta böyle sure belirliyorlar yiyorsunuz onca ay sonra iki hftda zayıfla ya sporu hayat biciminiz yapin zorunlu gormeyin

0|0
    0|0
  • 5 kilo verebilirisn de ka. kilosun ki.

1|0
    0|0
  • verme boş ver bir kere verdin mi daha sonra hep verirsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 4 kilo kolayca atarsin. Seker tuketimini azalt. Hamur islerini azalt. Ekmegi de kes. Aksamlari yeme. Bol su ic. Gun icinde bir paket hosbes yiye bilirsin mesela seker olarak. Ya da meyva suyu ice bilirsin. Dondurma da ola bilir. Hamur islerinden kesinlikle uzak dur

1|0
    0|0
  • 10 ayda 27 kılo verdım ılk ıkı ay 5-5 sonra degıserek gıttı maks haftada 1.5 kılo denılıyor
    baslangıc kılonda onemlı aylık verıs mıktarında yagdan atmak onemlı gorunumde buyuk deıgsım yapıor;)

1|0
    0|0
  • 2 haftada cardio yaparak kilo verebilirsin ve bol su içerek en fazla 2 kilo verebilirsin incelirsin ama önemli olan verdiğin kilo değilde ne kadar inceldiğin mesala her iki insanda 60 kilo birisine bakıyorsun kilolu duruyor diğeride zayıf bu kasla alakalı seninde yağ oranını azaltıp kasa döndürmen gerekiyor 2 haftada vereceğinde vücudundaki ödem şişkinliğin iner sadece bunlar olur gözle görülen kilo kaybı 1 ay sonra fark ediliyor.

0|0
    0|0
  • Metabolizmana bağlı. Mesela benim 5 kg vermişliğim var sıkı bir diyet ve sporla

0|0
    0|0
  • Vala bir ara şekeri tuzu yağı kesmiştim ve iki kilo vermiştim

0|0
    0|0
  • Herzaman diyetin ilk zamanları kilo verirsin sonra kilo verme oranın düşer ben 4 5 kilo falan vermiştim tabi sonra diyetin i koruman lazım özellik le spor a devam etmen gerekir

0|0
    0|0
  • ben 1 haftada düzenli bir programla 3 kilo verdim

0|0
    0|0
  • lahana diyeti var çok işe yarıyo bir haftada 5-6 kilo garanti

0|0
    0|0
Yükleniyor...