Siz böyle kulağınızı deldiniz mi? Birazdan delecegim...

sınıf arkadaşım küpeyi bastırarak delmis kulağını bir haftadır hiç bir sorun yok. Bende birazda alkolde beklettiğim iğneyle kendim delicem mememe krem sürdüm yumuşarsa daha kolay olacağını düşünüyorum. Sonra kolonyayla silip iğneyle delip hemen alkolde beklettiğim küpemi takıcam.

Son dakikalarım tavsiyesi olan var mı? :)

Güncellemeler:
deldim hic acimadi

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Mikrop kapsın gelir aklın başına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oha ciddi misin.? git eczanede 10 sanıyede yaparlar niye bu eziyet?

0|0
    0|0
  • mikrop kapmaz belki ama çok acıyabilir. yapacaksan da tentürdiyot sür mikroptan arınır.tavsiye etmem açıkçası. 5 dakikalık iş heryerde deldirebilirsin.

0|0
    0|0
  • canını acıtmak yerine delen yerler var oralara gitsene:)

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • 3 tane deldim iğneyle acımıo fazla

0|0
    0|0
    • kendin mi deldin?

• nasil delmeliyim once krem surmk ise yarar mi kupeyi igneyi kaynatayi m mi sonra buz koyayim mi biraz tavsiye verir misin

• ya çok acımıo iğnenon ucunu ateşle yak ya da kolonya ile mikrobu kırılsın sonra yavaş yavaş del ondan sonrada küpeyi tak ilk bir kaç gün hafif rahatsız eder sonra gecer benimkiler 7 senelik oldu 4.yü 1 haft önce deldim acımaz bişey olmaz merak etme mikrop felanda kapmıo

Erkekler Ne Diyor 6

• Bas çiviyi 3<

0|0
    0|0
  • Eger kulagn igneden mikrop kapip şişerse kulagını keserler tatonoz falan olursan yalan olursun kaşyapayım derken göz çıkarma ya da igneyi baya kaynat

0|0
    0|0
    • haklkisin kuipeyi kaynatirsam mikrop falan kalmaz teskkurler ;)

• eşek anırması sesini duyacaksınız arkadaşlar birazdan :D

0|0
    0|0
    • bilmiyorum umarim apartman ayaga kalkmaz :-)

• bir erkek neden kulaklarını deler anlamıyorum kiiiii kadınlara aid olan şeyleri erkkekler neden ister

0|0
    0|0
    • kadin erkek ne fark eder sonucta buyuk kadin kupesi takmayacagim, ayrica yakisiyorsa neden olmasin :-)

• hahaha haklısınızz da o zaman bende şunu söylerim ped de takalım olurmu:)))

• sende de mi regl var yavsen erkek olduguna emin misin :-)

• buz ya da buzlukta beklettiğin patatesi kulağina bastırmak lazim miş diye duymuştum

0|0
    0|0
    • once mi sonra mi buz koymaliyim?

• küpe az gelir, hiltiyle del

0|0
    0|0
    • hadi liseli kardesim yat artik yarin drsanen vardir senin

• tamam aby

Yükleniyor...