Maçtayken hemen yoruluyorum nasıl çalışabilirim?

Selamlar
Pazar günü arkadaşlarla bir futbol maçı yapacagız.önceki maçlarda da aynısı oluyo bir depar attıktan sonra 2 dakika dinleniyorum nerdeyse takıma katkı sağlayamıyorum fazla. pazar gününe kadar nası çalışıp bu çabuk yorulmayı azaltabilirim?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Bende e öyle hemen kalbim çarpıyor

0|1
    0|0
    • kızsınız olacak o kadar :D

En İyi Erkek Görüşü

• kanka yavas tempoyla uzun mesafe koşu yap. 3 km iyidir. sonra bana dua et :)

0|1
    0|0
    • 3 km fazla be koşacak yer yok bide fazla milletin arasında koşmak da istemiyorum :D

• ben her sabah 10 km kosuyom be 😀 Kanka tavsiye sadece. uygularsan pişman olmazsin. kulaklığı tak müziğini dinleyerek koş. harika birşey.

• saolasın deneyecegim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle bu bir sağlık sorunu olabilir, hafife alma, o güne kadar hafif beslen bol su iç yapabiliyorsan eksersiz hareketler yap ve maç gününden önce çok uyuma.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öyle birşey yok zamanla kalbi ve akciğerleri güçlendirmen gerekir bu da tempolu koşu yüzme bisiklet gibi egzersizleri olur. Ayrıca bacak kaslarını da güçlendir bu sana depar atmada çubukluk ve zaman sağlar.

0|1
    0|0
  • Pazar gününe olmaz o iş
    Ama genel olarak bakacak olursak kondisyon artırmak isstiyorsan sunu yap
    2-3 dakika tempolu koş sonra 5 dakika normal bunu sürekli tekrarla
    biraz daha dayanıklılığının artınca da 6-7 dakika tempolu koşarsın

0|1
    0|0
  • sağlıkla ilgil belki bilmedigin ya da farkında olmadığın bir rahatsızlığın olabilir ona bir baktır ayrıca maç günüden önceki gece iyi uyu , maçtan öncede ısınmadan direk girme oyuna

0|0
    0|0
  • Sigara içiyorsan işin zor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...