Takımlarımıza güvendik İddia ya girdik?

merhaba arkadaşlar erkek arkadaşımla takımlarımız için iddiaya girdik. ben koyu BEŞİKTAŞ lı o ise galatasaraylı. ileriki tarihte oynanacak olan maç için iddia ya girdik. iddiayı kaybederse ki kaybedecek farklı unutamıycağı bir an yaşamasını istiyorum sizce ne yapmalı ya da ne istemeliyim fikri olan varsa paylaşabilir mi? ( lütfen hakaret dolu ya da saçma yorumlar için gereksiz yer kaplamayalım )

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kolunu bacağını kelepçele 1 gün boyunca gözünü de kapat bişeyle sonra coraplarını cıkar tüyle kaşı ayaklarını :D 1 gün boyunca dursun öyle :D :D gül gül bitersiniz ikinizde unutamazsınız işte tabi bunu nasıl yapcan artık sen bulursun :D

1|0
    0|0
    • yapması zor farklı şehirlerdeyiz :)

• Ben teşekkür ederim eig için :D

• RİCA EDERİM :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Rakip takimin formasını giymek kadar etkili birşey olamaz. İddayi sen kazanirsin zaten

0|0
    0|0
  • çok beklersin kaybetmesini

0|0
    0|0
  • Seni tatile gotursun.

1|0
    0|0
  • beşiktaşı büyük yazıyorsunda gs yi niye küçük yazıyorsun ama iddiayı kazandın gibi birşey maçı gs beşiktaşa verecek ama normal şartlarda galatasaray yener. iddaa olarak forma giysin beşiktaşın facesine koysun tüm sosyal ağlarına

1|0
    0|0
    • Ne olursa olsun yencez

• Komplo teorileri? Gs niye maçı versin ve gs bu halde Beşiktaş i yener mi? Futboldan anlamayan üç yaşındaki çocuk bile favori Beşiktaş diyor. Düşmanlıktan çamur atiyorsun

• @KurabiYe maç zamanında herkes anlar gerçeği

• Tanga giyinmesini iste

0|0
    0|0
  • Sorsam İstanbul'da stadın yolunu tarif edemez. Ama Beşiktaşlı. İstanbulla uzaktan yakından alakası yoktur bile ha sorsan.

0|0
    0|0
    • vodafone arena da görüşürüz saat 19.03 de

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyük harfle yazarsak sevinirim. Aslanicem alır. )

0|0
    0|0
  • Bir gun her istedigini yaptir kole gibi olsun

0|0
    0|0
    • Farkli sehirlerdeyiz Şu an ama

Yükleniyor...