Mutfakta nasılsınız kızlar ?

herkese hayırlı geceler yine çok değerli mühim bir soruyla karsınızdayız sayın seyirciler

kızlar soruyorun değerli narin bağyanları sorum size mutfak nasılsınız elimden her iş gelir evin muffağın sultanıyım mı dersiniz yoksa girip batırıp cıkan pasaklı elinden iş gelmeyenlerde mısınız ? valla gecenlerde bir girdim ben mutfağa bişeyler yapim dedim mutfak mutfaklıktan cıktı annem terlıkle kafamı yarıyodu mutfağı oyle gorunce bir daha girersem mutfağa iki olsun anca su içmeye girerim artık ;)))

• Off on numara aşçıyımdır bir mantı acarım mantıyı değil parmakalrını elini yersin
    65% (15)0% (0)52% (15)Oy Ver
  • Mutfakmı oda ne be pfff
    13% (3)0% (0)10% (3)Oy Ver
  • Ayyy yumurta bile kıramam
    9% (2)50% (3)17% (5)Oy Ver
  • Uff snn be slk
    13% (3)50% (3)21% (6)Oy Ver
  • Dışardan söylerim ben yaptım diye yuttururum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
herkese hayırlı geceler siz yazın ben yarın okurum ölmes sağ kalırsam ; sımdı cıkıyorum ; )

0|0
35|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 34

Erkekler Ne Diyor 10

• ben yemek yapamam ama cok guzel yemek yerim hayran kalirsin

0|1
    0|0
  • Selamlar Ey Kardeş..

Bu kızlar mutfakta nasıl bilmem ama sokakta nasıllar biliyor musun ?

Leş yemiş köpekler gibi ağızlarını boyalayan, kaşlarını saçlarını cilalayan, bilmem ne şekilde şempazeler gibi dolaşan bir haldeler..

Asır Kimyasal Kızlar asrı..

Naylon Kızlar Asrı...

Pllastik Kızlar Asrı...

Okulda serbest kıyafete geçirirsin, kızlar sapık sapık giyinmeye başladı diye iptal ederler..

Foruma usulüne getirirsin bu sefer kızlar yine sapık sapık giyiniyor diye iptal edilir.

Yukarı tükürsen kadın asagı tükürsen kadın..

Araştırmışlar cinayetlerin yarıdan çoğu kadın sebebiyle işlenmiş.

Kadın büyük bela..

Başı boş bıraktığınızda ...

0|0
    0|0
  • a şıkkı enteresanmış mantı yerine parmaklarını demem mantı o kadar kötü ki açlıktan parmaklarını yiyo :D

0|0
    0|0
  • yumurta bıle kıramayan kızların cogunlukta oldugu devırde yasıyoruz flash flash

0|0
    0|0
  • alayı sözde aşçıdır eve gelındıgınde masadakı yemek hazır çorbadır

0|0
    0|0
  • Mutfakta Mr Muschle gibiyim

0|0
    0|0
  • Ben bunu ciddi bir sorun olarak görüyorum. Kizini erkek gibi yetistirir sonrada kizi esine 2-3 yil sofraya yalnizca makarna koyar.

Avrupanin bir sözü vardir. "Önceden kizlar anneler gibi yemek yaparlardi, bugün ise babalar gibi raki icerler"

0|0
    0|0
  • beni alacak karı cok sanslı desem ne anlarsın esmer yarim :)

0|0
    0|0
  • Uff snn be slk

0|0
    0|0
  • klavyeden çok güzel yemek yapıyor bazı kızlarımız

0|0
    0|0
Yükleniyor...