Ilk sigara ictiginiz günü hatırlıyor musunuz?

Soru başlıkta oldugu gibi. Nasıl başladınız kaç yaşındaydınız hatırlıyor musunuz? Ben kaç yaşında oldugunu hatırlamıyorum ama abimin sigara paketinden yürüttügüm bir tane marlbora sigarayla başladım öksür öksür maf olmustum :)) o gün bugündür halen içiyorum 4 sene falan oldu sanırım :/

0|0
23|31

En İyi Erkek Görüşü

• Orta üç'deydim..

Karlı bir kış günüydü ve ergenlik atraksiyonlarım nedeni ile şalterlerim atık ve tipim kayıktı. Sinirliydim böyle it gibi.

Ulan dedim, ne yapayım ne yapayım..

Baktım, o sıra hacı bakkalın ordan geçiyorum..

Çotank! diye ampul yandı kafamda..

Girdim hemen içeri, ''dayı, bir malbora vericen mi?'' dedim.

Aldım ve çıktım..

Gittim caminin bahçesine, oturdum karla kaplı bankın birine (Cool takılıyorum falan sanmayın, .ötüm donuyo)

.. ve ilk sigaramı yaktım.

Tadı, bir cacığa benzemiyordu ama, şaşırtıcı derecede güzeldi.

Hani böyle bilirsin; midye pis bir şeydir, ama güzeldir.

Onun gibi düşün..

Ha bir de başım dönüyordu..

..

Daha sonra, ''bakayım nasılmış, bakayım nasılmış, dumanı şöyle çekince ne kadar kafa yapıyormuş vs vs'' diye bir baktım paket taşıyorum artık..

(Elimde sigarayla yazdım)

4|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 30

• hatırlıyorum ilk sigaramı 3 yaşında içtim. dedem içirmişti. gerçi hep son nefesi bana çektirirdi :D sonra 6 yaşında babamın misafirler için aldığı sigaradan bir tane içtim. sonra 11 yaşında 3 tane içtim mahallenin çocuklarıyla. sonra 12 yaşında 2 paket içtim arkadaşla. sonra 13 yaşında memlekette 4 paket içtim bodrumda yakalandık tabi. babannemin burnu tazı gibi koku alır. sonra 14 yaşında yine içtik yine yakalandık. sonra 17 yaşında 4 tane içtim birader suç ortağı yapmak için vermişti. sonra yine 17 yaşında yazın kuzenle içtik hemde açıkça sokakta :) 10 ar taneydi. sonra 24 yaşında içtim geçen bizimkiler evde değilken 8 paket :D

0|0
    0|0
  • bıraktım. keşke baslamasaydım..

0|0
    0|0
  • ilk sigaramı 8 yaşında bayramda içtim sonra 10 yaşıma bastm babamdan kaytardıgım sigarayla başladım 12 yaşındada corap arasında saklayarak paket taşımaya başladm ve şuan 19 yasındaym ve galiba bu gidişle 30 yaşımı görmeyecegm

0|0
    0|0
  • 15 yaşındaydım ayvalıktaydım.Serkan diye bir arkadaş vardı.Ortaokul takımı maçı için filan ordaydık.Sıkıldık kaçtık bende bir tane istedim.İçtim sonra denizkıyısına filan kaçıp uyuşturucu alır gibi gizli gizli içtik başımız dönüyordu.daha sonrasında ormana kaçıp kaçıp içtik.zeytinliğe. şu anda niye içiyorum bilmiyorum .çok saçma o zamanlar eğlenceliydi.

0|0
    0|0
  • Orta okul 7. sınıfta arkadaşlarım sayesinde başladım ozamandan bu zamana içiyorum fakat niye içtiğimide bende bilmiyorum insan arıyor biryerden sonra :)

0|0
    0|0
  • benim 16 sene oldu bugün 29 yaşıma girdim :/ 13 yaşımda başladım ve halen bırakamadım bu illeti :@ bende babamın sigara paketlerini alıyordum içme diye,babamda bakkaldan yenisini alıyordu.neden bırakamıyor diye meraktan bir tane içtim derken bir baktım hepsini ben içer olmuşum :(

0|0
    0|0
  • Beşiktaş sahilde oturmuştuk, lisenin ilk yılı, sevgilimden ayrılmışım.

Sigara uzattılar, yaktım, çektim biraz.

Farkettim ki ayrılık acısı daha güzel.

0|0
    0|0
  • ilk içtiğim sigara 5 sene önce . çok iyi hatırlarım okulda hocam uzatmştı beraber okulun bodrumunda içmiştik oda marlboro içiyodu

0|0
    0|0
  • Hiç unutmuyorum hatırladıkça da o güne lanet ediyorum. 12 yaşındaydım. Bodrumda 4 yaş büyük ablamı sigara içerken yakaladım. Sonra bende içicem yoksa anneme söylerim diye tehdit etmiştimm.. Ahh beni gidi beni. Hiç başlamamış olmayı isterdim.

0|0
    0|0
  • 14 yaşında lise 1 de başladım.. O zaman kapital vardı yürüyoduk bir tane içtim başım döndü felan 1-2 hafta sonra paket taşımaya başladım

0|0
    0|0
  • evet 10 sene önce.deneme amaçlı, bir duman çektim ve iğrendim.

ogün bugün hiç sigara içmedim iğrenç bişi

0|0
    0|0
  • Biliyorum arkadaşım " bir kere çek birşey olmaz " dedi :D bende çektim öksürmeye başladım ondan sonra paketten çıkarıp bir tanede bana yakıp verdiler o günden beri içiyorum :D

Winston light le başladım şuan muratti rosso içiyorum :D

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum çünkü içmedim ayrıca içmeyi de planlamıyorum, yeni alışkanlıklara başlayamayacak kadar üşengeç bir insanım

0|0
    0|0
  • Sene 2001 de başladım

çocukluk arkadaşım başlattı

pis herif kendisi antalyada şeker gibi erisin sıcakta

0|0
    0|0
  • sigaraya direk başlamadım 9-10 yaşında bir nefes iki nefes şeklinde içtiğim olmuştu, 16 yaşında paket almaya başladım

0|0
    0|0
  • ilk okul 5 te içtim ağzımın kokusu gitsin diye yapmadığım hokkabazlık kalmadı

0|0
    0|0
  • sigara kullanmiyorum ve cok mutluyum arada bir nargile iste

0|0
    0|0
  • Sigara değil, cigara içmiştim.

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum Allah belamı versin.

0|0
    0|0
  • Biz Senin Kadar Şanslı Değildik Maltepe İçerek Başladık Orta 1 de :D

0|0
    0|0
  • evet hatırlıyorum viceroy kırmızı ile başlamış daha sonra zam gelmişti sigaralara

0|0
    0|0
  • Evet büyük babaannem vermıştı küçükken oksurmuştum bir dahada ıçmedım ^_^ :))) Allah rahmet eylesın.

0|0
    0|0
  • Hic icmediim icin hatirlamiyorum

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • henüz içmedim ilerleyen günlerde bakıcaz

0|0
    0|0
  • Hiç içmedim

0|0
    0|0
  • hatırlıyorum, lanet olsun. lisedeydim :((

0|0
    1|0
  • zaten ilk ve sondu benim için berbat bişiydi gerçekten.

0|0
    0|0
  • marlbora sigara link

0|0
    0|0
  • Sigara icmiyorum ama Amsterdam'da ot icmistik. Hatirliyorum. Bi' yere kadar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Hatırlıyorum da bir hikayesi bile yok...Dertli arkadaş içer sen de derdine ortak olsun diye ver bir tane dersin..sonra dertlendin mi aklına gelir,artık nur topu gibi bir paketin vardır.

0|1
    0|0
  • Ben ilk içime çekerek başladığım zamanı çok iyi hatırlıyorum. 8. sınıfın başıydı. Bir Ekim ayı ve hava yağmurluydu. O gün üst üste 2 tane içmiştim içime çekerek. Benimki de malbrora kırmızı kısa pakettendi. Ve istifra etmiştim. Annemlerede bugün ıslandım dışarda üşüttüm sanırım demiştimmm :D 5 buçuk sene oldu :D

0|1
    0|0
  • Ilk sigarami 13 yasinda ictim daha ortaokulda bir kiz iciyordu wcde ondan alistim al bir firt demisti lk aldigim gun basim nasil donmustu marlboro lightti alistigim gune lanet ediyorum 10 senedir komur komur yasiyorum birakicam ama kafaya koydum insalah birakmak isteyen herkes birakir

0|0
    0|0
  • 19 yaşında bir arkadaşla marlboro aldık

dedi "1 tane yeter bana"

dedim "napcam nan ben bunu"

dedi "iç"

dedim "pehh"

atmaya kıyamadım,annem evde yoktu 19 taneyi art arda içtim,içime çektim çekemedim tartışılır

ama çekmişim ki 3 gün "ölüyorum bennn" diye yerden yere attım kendimi

0|0
    0|0
  • lisedeyken içmiştim ilk kez çok başım dönmüştü tadını da sevmemiştim. Hiç başlamadım yalnız sigaraya içmiyorum yani şuan :)

0|0
    0|0
  • 6 yasinda falandim. Bizim arkadas grubuyla toplanip denemistik teker teker. Yalniz nasil bir etkisi olduysa artik şuanda o gruptan hic kimse sigara icmiyor, ters etki yapti demek ki :)

0|0
    0|1
    • 6 yasında sigara mı denediniz. Biz evcilikte kalmıştık :d

• 10 yaşında tadına bakmıştım babamın paketinden bir tane aşırıp. Ondan sonra 16'da arkadaş ortamında alıştırdılar :( Onlardan tek tük içerdim. Bir zaman sonra baktımki paket taşıyorum..

0|0
    0|0
  • 15 yaşlarındaydım... birilerine özenmiştim... merak salmıştı bende ... acı bir tadı vardı. beğenmedim... kullanmadım ondan sonra :)

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • 24 olacağım,hala bir kez bile denemedim,ağzıma bile götürmedim.hiç ilgimi çekmedi:)

0|0
    0|0
  • Evet 13 yaşındaydım ama bağımlı değilim şuanda :)

0|1
    0|0
  • annemin paketinden yürütmüştüm :)) çok nadiren içerim bağımlı değilim çok şükür... belki bir kahveyle:)

0|0
    0|0
  • Hiç içmedim

0|1
    0|1
  • 5-6yaslarinda halam tarafindan zorla ictim ozenmeyim diye

0|0
    0|0
  • Yok öyle birgün :( Allah'ta göstermesin

0|0
    0|0
  • Hatirliyorum. Lise 2 hdhdjf

0|1
    0|0
  • sigara sagliga zararli :)

0|0
    0|0
  • sadece 1 gün içmiştim hiçbişi olmadı ya hiç öksürmedim de :D

0|0
    0|0
  • Hayır hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • İçtim ilk ve son oldu igrenç bir sey

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum, zaten toplasan bır paketı bulmaz tamamı.

0|0
    0|0
  • sen hani gidiyodun olcayto ? kararının arkasında dur panpa

ben arkadşıma özendim 19 yaşımda abaşladım

0|0
    0|0
  • 13 yaşında başldım 7 senedir içiyorum ilk başlayışımın nedenide akciğer kanseri olmak istemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...