İnsanlara her yönünüzü gösterir misiniz?

ben şahsen her yönümü tam anlamıyla göstermiyorum çünki içimde çok büyük zıtlıklar var birinden birini tercih etmek zorundayım aksi takdirde deli olduğumu zannedebilirler..:) büyük reis her ne kadar '' en büyük dürüstlük herkese her yönünü göstermektir '' dediyse de bazen bazı şeylerin sadece size özel ve sizde saklı olması gerekir sizin ve çevrenizdekilerin iyiliği açısından.

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynı şekilde benim içimde de bir takım zıtlıklar ve gel-gitler var , o yüzden ben de herkeze her yönümü göstermem , o an bulunduğum ortamdaki kişilerle ortak paydamız ne ise o yönümü ön plana çıkarmaya çalışırım. Olmadığım biri gibi davranmam , ama tam olarak olduğum kişiyi de yansıtmam . Kısacası düğüne gidersem oynarım, ölüye gidersem ağlarım.

0|0
    0|0
  • Yok göstermem..Bazı huylarım çok fena..Dışarıdan çooooooooooooooooooooooooooook sakin göründüğüm anlarda içim fokurduyabiliyor..

Ya da önyargılı olmama rağmen inanılmaz iyi davranabiliyorum..Ben de anlamıyorum..Duygularımla düşünüp mantığımla hareket ediyorum sanırım:D

0|0
    0|0
  • ne kadar gösteriyorum emin değilim

rüzgarla havalanan etek gibi kasti kapatmaya çalıştığım zamanlar oluyo arada

0|0
    0|0
    • rüzgarda savurulan etekle güzel bir bağdaştırma olmuş, güzeldi :)

• her insan farklı yönümü görür.kimisi çok sakin olduğumu düşünürken kimisi çok deli olduğumu düşünür

0|0
    0|0
  • Gostermiyormusum sonradan yakindan taniyinca oyle diyorlar.

0|1
    0|0
  • Küçük biri var içimde,onu herkes göremiyor...

Zıtlık olan yönlerimi gösteririm,çekinmem.

0|0
    0|0
  • Göstermem gereken haricindekileri hayır.

0|0
    0|0
    • pek samimice bir davranış olmuyor ama sonuç itibariyle

• “Bencil, sabırsız, delibozuk olabilirim. Hatalar yapabilir, kontrolümü kaybedebilirim. Ama benim bu kötü yanımla

başedemiyorsanız, iyi yönümü kesinlikle hak etmiyorsunuz demektir.” marilyn monroe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• herkese her yön gösterilmez öyle. Tanıdığın herkes çok şeffaf ta bir biz kaldık yönümüzü gösterecek

0|0
    0|0
    • yani herkesin içinde yatan gizli bir şeytan vardır aslında ve zamanı gelince bunu sana çok iyi kullanır bu yüzden herkese şeffaf olmamak lazım

Yükleniyor...