Yağlarımdan nasıl kurtulurum?

Arkadaşlar yaklaaşık 2 aydir fitness a gidiyorum. Biraz yağlı vucudum vardi simdi iyice yağlandım ne yapacağım bilmiyorum. goguslerim sıkı ve yayilacagina sarkti ve oldugu yerde buyudu bir donem karbonhidrati fazla tukettim ondan olabilirmi nasil yaglarimdan kurtulurum.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış kardiyo yanlış beslenme düzensiz hayat vs. Ağırlık çalışcaksın başka yolu yok ve sabredeceksin 2 ayda toplarsın. Dips, eğik masa dumbel press bu iki hareket o yağlar için biçilmiş kaftan. Kardiyoyu 40 dakka dan fazla yapma. Beslenme için hergün 6-7 yumurta beyazı. sabah 1 kase yoğurt, yulaf, öğlen tavuk alacak paran yoksa gene yumurta beyazı ye 4-5 tane, öğünde ekmek ve kızartma haricini ye. Kardiyodan yarım saat önce limon veya elma sirkesi. Akşam gene yoğurt ya da yağsız süt pirinç lapası, haşlanmış patates. meyve. Yememen gerekenleri biliyorsun. Karbonhidratı ağırlık antrenmanın dan 1 saat önce al birde ağırlıkta ilk 2 ay yüksek ağırlık az tekrar yap 4-5 Max set 4 ok. Akşam 8 den sonra birşey yemek yok. Sana reçete yazdım kullanırsan iyileşirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• :) spor yapıp az yiyiceksin gar3şım

0|0
    0|0
  • Cardio yap ve temiz beslen protein yüksek karbonhidrat i azalt

0|0
    0|0
Yükleniyor...