Arkadaşlar bir hata yaptım acil bakabilir misiniz?

benim bir bayan arkadaşım var yabancı sevgilisi çıplak görüntülerini falan almıs internete yaymış internete girmiyo uzun zamandır bende öldümü kaldımı diye başkalarına sorayım dedim internetten herhangibir sosyal medya hesabını bulamıyordum internetten yabancı başkalarına sordum adını soyadını görev yaptığı yeri ve resmini gösderdim belki bulurlar sosyal medya hesabını die yaşadığı yere kadar tüm bilgileri verdim sorun olurmu kadına herhanggibir zarar gelirmi acaba taciz etme rahatsız etme ve benzeri gibi şeyler ya da fotograflarını falan götürüp çalıştıığı yere şunu şunu yapmassan şunu yaparız falan derlermi ? çok sinirlliyim görüntüsünü alana

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Musallat oldunuz siteye , bilmiyoruz kardeşim .Elin kadınını hem kandırın hem şahsi bilgilerini millete dağıtın ...

0|1
    0|0
    • kandıran ben değilim sevgilisi ben aramaya calisdim bulamayınca başkalarına verdim ismini biliyorlardır belki diye

Kızlar Ne Diyor 3

• nerden tanıyıp da bulacaklar kardeş takma kafana :) o sitenin işlevliğiylede alakalı.

0|0
    0|0
    • ama kendim tarif etmiştim resminide gösderdim gözlüklü falan filan dedim salalık bende tanımadıklarıma neden soruyorsam

• negibi? ayrıca kendisi yabancı sanalda yayılan goruntuler icin sanalı bırakmısdı reale yayılmasından onun yanına gidip santaj yapmalarından korkuyorum

• oda çıplak görüntülere sebep olmasaymış

0|0
    0|1
  • yok ya yapmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...