Vücüt yağı Nasıl yakılır?

Ben vücudumdaki yapı yakmak isitorum her yerde yap var zaten ki bacak ve popo kısmında bile ama bunları yaparken kas ile bacaklarımı veya POPomu büyütmekten korkuyorum? Lütfen çözümü ne büyür mü

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Plates yap yazil istediğin forma girersin kesinlikle. Profesyonel yardim alman sart

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• workout zumba videolarına bir bakmanı tavsiye ederim. fena halde yağ yakıyor. ama kas kütlene etkisini bilmiyorum. muhtemelen düşürmez artırmasını da sorun etmemelisin. beslenmene de dikkat etmen gerekir tabii. bir de egzersizleri sabah aç karna yapmak küçülmek isteyenler için gerekli diye biliyorum. tabii eğer bir mide problemin yoksa. bu konuya ilgim var yalnızca profesyonel değilim. ama youtube'dan savaş cebeci, ağır sağlam gibi hesaplara bakabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• squat yap gitsin lan kız olsam var ya acayip güzel yapardım vucudumu cunku kızlarda cok daha kolay şekle giriyor ve biz erkekler mesela sürekli kas kütlesi katmak zorundayız kızlarsa genelde eritmek ve şekillendirmek üzerine cok daha iyi ya.

0|0
    0|0
  • spora git ve hocana böyle böyle de

0|0
    0|0
  • Yağ yakımını için kardio yap koşu yanı ve beslenmeme özen göster ağırlıkta vlcalis sıkılığı koru

0|0
    0|0
  • Büyüsün büyüsün <3 :D şaka şaka bir şey olmaz bir uzmandan da yardım al

0|0
    0|0
  • nerende yağ varki:)

0|0
    0|0
  • Görmek lazim ona göre spor yazarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0