Şampiyonluğu Fenerbahçe kadar hak etmiş olmaz mı?

Diyelim ki Fenerbahçe ve Beşitaş kalan bütün maçlarını kazansa ve ikisi de ligi 84 puanda bitirse... Bu durumda şampiyon ikili averaj ile Fenerbahçe oluyor. Fakat böyle bir durumda Beşiktaş şampiyon olmasa bile şampiyonluğu Fenerbahçe kadar hak etmiş olmaz mı?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Puan eşitliğinde , final maçı oynanmalı genel ve ikili averaj sistemi saçma.

Daha önce genel averaj var dediler , millet teşvik vererek 8 attı şampiyonluk gitti , simdi ikili averaj var 1 er kez galip gelen takımlar arasında gol farkı oluyor. Her türlü bir tarafın hakki yeniliyor. Ama bu sene puan eşitliği olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Zaten şu anda bile iki takımda gösterdikleri performanstan ötürü hak etmiş durumda
    Bence bu sene kupa ikiye bölünmeli :D

1|0
    0|0
  • ikiside hak etti ama şöyle birşey var fener olursa fener kadar hak etmiş olmaz cunku fener kendi evinde 2 farkla yendi yani kendi aralarında yapılan maçlarda bir taraf üstün ise eger üstün olan tarafın hakkıdır bence.

0|0
    0|0
    • İkisi de birer kez yendi birbirini.

• O maçta top yüzde 57 Beşiktaş'taydı.

• bak ben fanatik bir izleyici değilim ama kimseninde hakkını yemem doğruya doğru konusurum o maçta kesinlikle maç genelinde fenerindi ben mactan önce bjk alır diyodum ama bjk berbat oynadı fenerinde kaçırdıgı cok pozisyon oldu o yüzden gerçekten o güne dair bence hic tartışmaya bile gerek yok.

• Hayır Beşiktaş evinde 3-2 yendi feneri fenerde evinde 2-0 yendi yani fener daha çok gol attı ikili averajla fener şampiyon olur

0|0
    0|0
    • Zaten biliyorum ğuan eşitliğind Fenerin şampiyon olacağını ama yine aynı durumda Beşiktaş da Fener kadar hak etmiş olur bence şampiyonluğu. Çünkü şampiyon ile aynı puanı toplamış, sad ce ikili averajda üstün değil. Kupa Beşüktaşın olsun demiyorum zaten öyle bir durumda.

• Hakedip haketmemek değilki olay. olay bir kişinin şampiyon olması ve karşılıklı maçla üstünlük kuran bir takım var o yüzden derbi önemlidir

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz futbolun adaleti bu, bunu kabul etmek zorundasın.

0|0
    0|0
    • Puan eşitliğind ünde yine kupa sahibi ikili averajda üstün olan Fenerbahçe olsun fakat benim dediğim böyle bir durumda Beşiktaş da şampiyon Fenerbahçe kadar hak etmiş olur şampüyonluğu.

• Hayır etmiyot

• Bence hak eder. Sonuçta kisi de aynı puanı toplamış olacak.

• ikili averaj kadar saçma bişi yok genel averaja bakılmalı o zaman averaj niye var?

0|0
    0|0
  • hak etmez , ikili averaji onlarda biliyor☺fark yemeseydi

0|0
    0|0
    • İkili averaj sadece iki maça bağlı. Ama Puan durumu bütün sezona.

• Sonucu kesitrmem zor fakat Fenerbahçe'nin önündeki 8 maçtan en zoru Konyaspor maçı, ikinci si de Başakşehir maçı.

• ben konyada zorlancagini dusunmuyorum ama basaksehir cok ters takim

• birbirine hangisi daha üstün ise onundur hak

0|0
    0|0
  • hayir kim ilk sirada bitirirse o hak eder

0|0
    0|0
    • Yanlış düşünüyorsun. İkinci eğer birinci ile aynı puanda bitirirse ikinci de birinci kadar hak etmiştir şampiyonluğu. Ama kurala göre tek bir şampiyon olur.

• Eğer ikinci olan takım birinci ile aynı puanda bitirmişse ikinci takım da şampiyonluğu birinci olan takım kadar hak etmiştir.

• tamam seni mi kiracam hak etmistir

• Öyle görüş yazıpta engelleme. Haketmiyor diyorum sana HAKETMİYOR. Bunu o kafana sok.
    @ÖZIL10

0|0
    0|0
  • Olur da olmaz 😄

0|0
    0|0
  • Herkes sampiyon olur bu besiktas olamaz

0|0
    0|0
    • Neden, Beşiktaş büyük takım değil mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• Şampiyon Beşiktaş

0|0
    0|0
  • bu sezon fener beşiktaştan daha iyiydi. o yüzden hak etmiş sanmam

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe daha mı iyiydi?

• @justicee detaya girmeye gerek yok ne olduğu zaten açık. beşiktaşa anti de değiim bu arada fenerli olmasam beşiktaşlı olurdum asil bir takımdır.

• Bende fenerliyim ama sohbet komik geldi

Yükleniyor...