Eski sevgilininin kafasını karıştırma?

geçen sene ilişki yaşayamıyorum die ayrılmıştı. ben de tamam dedim. ark kalma teklifini kabul etmedim ve bidaha suratına bakmadım. çok şaşırmıştı.

yaptığım hataları farkettim çok trip atıodum. hep neşeli bakımlı gözüktüm. tabiki farkına vardı. bakıo gözgöze geliyoruz hala ilgisi var. kafamı çook karıştırıo hareketleriyle. ben nötr davranıyorum. görmezden geliyorum.

istiosa gelir sonuçta.ama birazda kafasını karıştırmak istiorum. hala da hoşlanıorum dönsün istiorum. sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk sana karşı birşey hissettiğini nerden anladın belki eski sevdiği olduğunun için öylesini dikkatini çekmişsindir. Zamana bırak derim biraz daha aa olmadı bişey herkes yoluna gitmeli

0|0
    0|0
    • ya bişeyler hissetmese bakmaz. yakınlarıma oturuo dikkat çekmeye çalışıo. hatta geçen gülümsedi resmen. bir hoşlantı var gibi ama yanılıomuyum bilmiyorum. zamana bıraktım zaten başka yapıcak bişeyim yok :(

Erkekler Ne Diyor 1

• nedir bu eski merakı ya sizlerde anlamıyorum exten next olmaz 2+2=4 gibi bişey bu :D anlayın artık yahu

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok sevmedigin belli bosver bırak yoluna bak sen karakterine iyi gelseydi eski olmazdı zaten

0|0
    0|0
    • seviorum aslında ama gurur yapıorum işte. :p

Yükleniyor...