Yaşamak isteyipte hala yaşayamadığınız ya da yaşayabileceğinizi düşündüğünüz uçuk fantazilerin varmıdır?

Sadece cinsellik olarak algılamadan içinizde yaşattığınız yapmak istediğiniz uçukluk ve çılgınlıklardan söz etsek? site üyelerinin çılgınlık seviyelerini merak ediyorumda:)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• ünideki. hocamın karşısına geçip "mezun et lan şu çocuğu daha askere gitcek iş bulcak ev alcak evlencez amacın nedir bu kadar oyalıyon bizi kendin girmişin labarotuvar dediğin laham çukuruna bizidemi çürütcen orda bırak bu işleri sen o deneyleri yapana kadar japonlar onu uzaya taşır lan hödükkkk" demek isterdimmmmm

0|0
    0|0
  • bungee jumping yapmak istiyorum ama henüz kısmet olmadı

0|0
    0|0
    • mutlaka yapmalısın; adrenalin tavan oluyor:)

• bi de uçaktan paraşütle atlama olayı var onu da yapmak istiyorum:) manyak mıyım ne :D

• ben her ikinide yaptım,inan onları yaptığında başka şeyler düşünüceksin; adrenalinin sonu yok çünkü:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevdiğim kadınla trenle dunya turuna çıkmak .

0|0
    0|0
  • Eyfel Kulesi'nden aşağı, mesir macunu atmak

1|1
    0|0
  • bir defasında karadenizden denizde yüzerek 4 saatt acılmıştım bir 5 saatt daha yüzebilsem rusyaya gitmewk isterdim yüzerek ama. yoksa gemiyle trabzondan gitmek cok pasit

0|0
    0|0
  • Sadece yemek kalıcak yer ve tren gemi parasıyla tüm dünyayı gezmek gerekirse otostop vs:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...