Arkadaşın eski sevgilisi ile ilişkiye başlar mısınız?

Çok yakın, çok sevdiğiniz bir arkadaşınız kız arkadaşı (bayanlar için erkek arkadaşı diyelim) ile ayrılıyorlar. Bir süre sonra siz kızla görüşmeye devam ediyorsunuz. İlişkilerden, aşktan bahsetmezken ortada onu aslında sevdiğinizi düşünmeye, aşık olmaya başlıyorsunuz. Hâla arkadaşınız olan kişiyi düşünerek bu ilişkiye başlamaz mısınız yoksa dener misiniz?

Yararları ve zararları nelerdir arkadaşlar? Başınıza gelenler varsa rica edelim...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• benim tam böylesi olmadı... ama baslama derim biter cünküü..

Ben cok yakın arkadasım eski sevgiliyse cıktım.. Ama onlar cıkarken tanımıyordum.. kendisinin uzun süreli bi ilişkisi oldu -aradan 2 yıl falan gecmişti garanti- sadece meraktan fotolarını görmek için facemden ekledi.. sonra biz konustuk hiç öyle bi niyetim yoktu kanka falan diyorduk birbirimize ama bulustugumuz an asık oldum ahh o da bana tabii :) kız arkadasımla konustum o unuttugunu onla bişi yasamadıgını ve şu an ki sevgiliyse cok mutlu oldugunu söyledi.. tek sorun ilişkim hakkımda, kız arkadasımla dedikodu yapamamak we cift olarak takılamamak öylee :)

ama sen neler yasadılar biliosun miden kaldırcak mı ? acıksası onlar öpüşmemişlerdi bile hanii :D

0|1
    0|0
    • ouf nasıl cümle kurmusum öyle yanii onlar kısa süre cıktılar aradan 2-3 yıl gecti ben ondan sonra cıkmaya basladım biz baslayalı 2.5 yılı gecti o arkadasım da nisanlı şu an 6 yıllık sevgilisiyle kısacası mutluydukk :D tabii benim ki bitti o ayrı mesele neyse sustum...

• Denemeye değer ama onunla dostluğumuzu kaybetmek istemiyorum. Sanırım denemeyeceğim. Teşekkür ederim...

• en dogru kararı sen verirsin :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Olmaz öyle şey.Bana çok ters.Tamam aşık olmak belki insanın elinde olmayabilir ama içine atarsın yine de arkadaşını harcamazsın.Ben bunu bilir bunu söylerim

0|1
    0|0
  • Yakın arkadaşımın sevgilileriyle görüşmem .

Ters bana yakışmaz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dallas'da bu bölümü kaçırdım ben galiba. Ama bu ilişkiye başlanmışsa muhtemelen en yakın arkadaşların bile arkandan fısır fısır dedikodunu yapar, seni görünce de panpa çok yakıştınız yahu derler. Aptal değilsen anlarsın arkadaş ortamındaki atmosferin değiştiğini. Ha dümdüz bi adamsan sıkıntı yok. Mutlu olmak bazen basitlik ister. Ben de ona kendi çapında mutluluk diyorum işte.

Ha ben naparım. Kesinlikle başlamam. Bana göre etik değil. Kafamı yastığa koyduğumda bir sürü "acaba" ile boğuşmak istemem.

1|1
    0|0
  • bu tamamen duygusal bir durum kimse kimseye niye suna buna asik oldun diye soramaz...

simdi yoruma gelirsek bu bildigimiz ibineliktir benim gözüm de ötesi degil.

0|0
    0|1
  • önce diğer kişi ile arkadaşlığı da bitirmek en doğrusu...

mutlaka şiş veya kebap yanacaktır...

0|1
    0|0
    • İş dolayısıyla arkadaşlığı bitiremiyorsan?

• Yukarıda başka bir arkadaşa da yazdığım gibi; "Ya açıkçası böyle bir niyetim hiç yok. H la da olmamasını istiyorum. Onlar sevgiliyken ben ikisiyle de süper yakın arkadaşlar değildik. Aynı iş yerinden biriyle çıkıyorlar diye ikisine de kızgındım aslında. Ne yapıp ettiklerini de bilmiyorum. Olay şu ki, şimdi çok iyi bir dostum olarak görüyorum onu. Ama baktığım zaman eğer böyle biriyle evlenmezsem ben kiminle evlenebilirim diyeceğim kadar da düzgün bir insan..."

• o halde bazı zorluklarıda göze almak lazım...dedimya ya şiş yanacak yada kebap...

• ask laf dinlemiyor gardas ne söylesen ne yapmak istesen ask yapmak istedigi yapiyor ama onunlan basladigin gün bitmis sayilir derim ben cok zor gardas

0|0
    0|0
Yükleniyor...