Aynı sınıftan biri nasıl unutulur?

Sınıftan birinden hoşlanıyorum hoşlandığım kişide sınıftan birinden hoşlanıyor.Hoşlandığı kişi en yakın arkadaşım..Bununla nasıl başa çıkabilirim ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef bu durumu ben de yaşamıştım, ancak bunu ilk ben farketmiş ya da öyle olduğunu zannetmiş ve arkadaşıma söylemiştim . O da sağolsun bunu bana hatırlatmaktan hiçbir zaman çekinmedi. Gerçi daha sonrasında çocuk bana teklif etti ama ben kabul etmedim çünkü hiçbir zaman emin olamadım orası ayrı hikaye. 9 sene sonra onu unutabilmeyi başardım ancak ne zaman aklıma onun arkadaşımı sevmiş olma ihtimali gelse midede ağrılar saplanıyor. Sana tavsiyem, bu durumdan kimseye bahsetme özellikle de arkadaşına , benim en büyük aptallığım o olmuştu çünkü. Bir de sakın ama sakın, acaba arkadaşıma bakıyor mu diye onu gözetlemeye kalkma, bununla baş edemezsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok zor durumdasın kolay gelsin. ben lise 1 deyken sınıfta bir çocuktan hoşlanıyodum. 2 sene boyunca pek konuşmadık lise sonda muhabbetimiz olunca tekrar hoşlanmaya başladım :/

0|0
    0|0
    • benim lise 2 de başladı.İlerleme seninki gibi arada gelip yanıma oturuyor.Başka kızlarada ilgimi çekmiyor lise sondayım :S

• seneye unutursun. 3-4 ayın kalmışş

• Hoslandıgın kisinin agzını ara ilk önce iyi bir arkadas ol onunla buna caba harca hem tanıdıkca seni sevebilir bunu unutma sevdir kendini

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum zaman her şeyin ilacı unutursun al sana armağan ediyorum link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• senden hoşlanan kızı farkedip ona ilgi göstererek, arkadaşının ilişkisini güçledirmemk istiyorsan durum bu zamana birakmak, zaten bir süre sonra kavga ederler :P

0|0
    0|0
  • Baltayı taşa vurmuşsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...