Akrabamın düğünü için ne giymeliyim?

Arkadaşlar bızım aılemız büyük bır aıle geçen hafta ablamın sözlenmesı vardı bu haftada akrabamın düğünü sızce düğün ıçın ne gıymelıyım nasıl gorundumu soylersem 168 170 arası boyum şışman değılım koyu kumralım okadar arkadaşlar benım ne gıymemı önerırsınız şımdıden teşekkurler. Kizlarin yardimini bekliyorum.

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Üstüne şu tarz ; link

Altına da spor tarz pantolon ve spor ayakkabı çok hoş olur.

Bir kaç tane örnek olarak bak bunlara ; link

link

link

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• takım elbise giyebilirsin ya da ceket gymesen de gömlek falan giyebilirsin tişort falan gyme ama

0|0
    0|0
  • Ben şıkırtılı,parıltılı abiye elbiseleri sevmiyorum.

Genelde sade bir elbisem oluyor. Ama ayakkabım ve çantam iddialı oluyor. Gayette hoş geri dönümler alıyorum.

0|0
    0|0
    • *çok çok özür dilerim mavi renkliymişsin ben nedense pembesin sandım :)

• Fiziğine en çok ne kaçar onu bilmek gerek... boyunda uzunmuş aslında uzun bi abiye her zaman daha asıl durandır, şayet kalçan güzelse dize kadar dap dar gelen dize itibaren açılan yeni mode balık görünümlü abiyelerden tercih etmelisin. ne kadar sade ve asıl durursun o kadar güzel olur.ten rengine kaçan rengide seçersen en iyisi olucaktır.

0|0
    0|0
    • ERKEK BU ERKEK :)

• raaafik sende mi ? :D bu baslik altinda oldu 3... link

linke geeel :D ahahahahha

• Rafık deme öyle :( Yinede taswır etmiş olduum abıye belkı bu genc arkadasa yakışabilir :p dkkatleri yüzde yüz çeker yeni

• 0|1
    1|0
  • Kot ve gömlek

0|0
    0|0
  • koyu kumral olduğun için renk seçimini iyi yapmalısın siyah ve koyu renkler asla giyme boyun kısa ama zayıf olduğuna göre şık bir uzun beyaz abiye tarzı giyebilir altınada dore bir renk ayakkabı yada gümüş ayakkabı giyebilirsin

0|0
    0|0
  • Takım elbise giy ne giyebilirsin ki başka.

0|0
    0|0
  • siyah kumaş pantolon beyaz gömlek

yada siyah pantolon beyaz tsort siyah blazer ceket

0|0
    0|0
  • jennn nin verdiği linklerden sondan ikinci olanı

0|0
    0|0
  • takım elbise giy, yakasına kuş kondur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• spor giyin geneli takım giyer sen farklı olursun..

0|0
    0|0
  • kesinlike takım elbise koyu renk güzel olur beyaz gömlekte olur ama parlement mavisi bir gömlek benim vazgeçilmezim ;) kıravatlada özel günlerde iyi ama sıkılan varsa takmayabilir gri takım elbise altına siyah ayakkabı ve düz siyah mevsimlik boğazlı kazakta olabilir

0|0
    0|0
  • valla dügün vb icin giyinip süslenmek bana sacma geliyor. temiz ve düzgün giyinmek yeterli diye düsünüyorum. dügün konser vb icin insanların neden bu kadar caba gösterip telaslanarak süslenip püslendiğini anlamıyorum..

0|0
    0|0
  • spor takil

0|0
    0|0
  • Kırmızı don beyaz bot dostum:))

0|0
    0|0
  • beyaz gömlek teoman kravatı siyah şık yelek altına keten pantolon

0|0
    0|0
  • siyah takım elbise kahverengi kundura