1.5 saatlik sporu günde 2ye bölüp yapsam?

Arkadaslar fitness yapiyorum ama son zamanlarda enerjim kalmadi yani 1.5 saat bana iskence geliyo hemde odaklanamiyorum tamamina, bunu günde yariya bolsem sabah 45 dakika aksam 45 dakika yapsam aldigim verim düser mi?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Spor aksatılmamalı bölmek sana verim kaybettirir evet.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En az 1 er saat yap.
    Vücut ilk 20 dakikadan sonra ısınıp yağ yakmaya başlıyor

1|0
    0|0
    • O zaman 1.5 saate devam edeyim ben:( enerjimi ne yükseltir ya resmen tukenmislik oluyo sporun ortalarında

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 saatten fazla yapılan sporun sana faydası değil zararı olacaktır verim yerine düşüş alırsın hipertrofide olmaz çok gereksiz..2'e böl günde 1 defa yap.

1|0
    0|0
  • Bölebilirsin. Fakat öyle daha yorucu olacaktır. İlkini yaptıktan sonra ikincisini yapmak istemeyebilirsin. 45 dakika yap. Hiç yapamamaktan iyidir. Bu işi sürdürebileceğin, sevebileceğin şekilde yapman en sağlıklısı.

1|0
    0|0
    • Cok seviyorum ama kaslarimda bir problem olustu sanirim yeterli protein almiyorum belkide buda

• Psikolojik olabilir, karbonhidrat tüketimin az olabilir. Ben de bu tip şeyleri zaman zaman yaşıyorum. Benimki genelde psikolojik oluyor, yapmak istemiyorum. Bu iş zihinsel bir savaş. Önce zihninde kendini yenmen gerekiyor. Ondan sonra spor salonunda kaslarını yenebilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=MixDTYJfAGg

• Haklisin cok tesekkurler

• Öyle olmaz daha hızlı bir şekilde 45 dakika ile 1 saat arasında sporunu yap bitir.

1|0
    0|0
    • Hizli yapıyorum zaten ama sonlara dogru istemeye istemeye yapiyorum enerjim tukenmeye basladi sanki

• Ay ben kalca basen bacak karin kol omuz hepsini calistiriyorum ayni gün:( 3er set olmak uzere 3 ayri hareket ve 15 er defa :( sence hatali mi

• Yeni başladıysan normal, hocanın yazdığı programa uymaya devam et bence

• Tersine daha ds verimli olur

0|0
    0|0
  • olur sabah 45 dk aksam ıse agırlık calıs mesela ya da tam tersı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 saatlik spor sonrasında kalori yakımı hızlanır 1.5 saat idealdir

1|0
    0|0
  • yap olur

0|0
    0|0
  • olur olur ✔

0|0
    0|0
  • Her gün mü yapiyorsun? 1 er gün ara vererek yap. Sadece 45dk cok kisa

1|0
    0|0
    • 6 gun 1.5 saat yapıyorum. Sadece 45 dakika degil canim sabah 45 dakika aksam 45 dakika yapsam olur mu diye soruyorum:) sence olmaz mi

• Her gun degil aralikli olarak yapmalisin. Esas kaslar dinlenirken gelisir. Sen asiri yuklendigin icin hep yorgun hissediyorsun. Aralikli olarak 45 dk yapmak 1,5 saatin yerini tutmaz

Yükleniyor...