Yaz tatilinde öğrencilerin yapabileceği işler

aylığı nispeten iyi olan 2 ay çalışacağım bir iş arıyorum yaz tatili için. ne önerirsiniz tecrübelerinizden.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir hoteldeydi biri yazlari oraya gelip fotoraf çekiyormus. Garzonlukta aranilir ya da yada satış elemanı

0|0
    0|0
  • anketörlük olabilir. Genelde günlük 50 tl verirler. Garsonluk çok iyi zengin bir kesimde yapmazsan hiç uğraşma. 2 kuruş paraya her pisliği yaptırıyorlar . Sigortasız mağazalara filan girersin 2 ay sonra çıkarsın sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • anketörlükte kaç saat çalışıyorlar bilginiz var mı?

• Her sektöre girdim ama o işi yapmadım işte. Gazeteden gördüğüm kadarıyla söyledim. Sürekli dışarda kar çamur yağmur demeden gezmen ve insanlara anket yapman gerekiyor. Uzun süre ayakta kalamam diyorsan hiç bulaşma garsonluk anketörlük vb. şeylere

• tezgahtarlık? mağazalarda felan calıssan avmlerde ya da herhangi bir yerde.. kasiyerlik?

0|0
    0|0
  • Bnde iş arıyorum ama ailemin haberi olmadan yapabileceğim bir iş babada önerir misiniz

0|0
    0|0
  • Yüzmen iyi ise cankurtaran olabilirsin plajlarda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Garsonluk felan yapma.Turizm işinde de çalışma. Yakın etkinliklerde görev alabileceğin bir ajansa yazıl. Hem yeni insanlar tanımış olursun hem de sosyal çevren genişler. Yabancı dilin varsa daha iyi ortam yaparsın. Öyle aylığı iyi olan 2 aylık bir iş bekleme.

0|0
    0|0
    • "Yakın etkinliklerde görev alabileceğin bir ajans" derken açar mısınız biraz konuyu örnek olarak?

• İN-KA diye bir ajansta çalışmıştım 14 gün. IMF konferansı vardı. Sonrasında başka bir etkinlik vardı ama okulum nedeniyle ona katılmamıştım. Ajanslara kayıt olacaksın ama önce sor çalışmak istediğin aylar dahilinde bir etkinlik var mı diye. Bir ajansa kaydolup iş gelmesini bekleme yani. Bi de ajanslar işine göre ödemeyi 1 ay sonra da yapabilirler onu da bir iyice konuş, öğren.

Yükleniyor...