Sizce hangi takım şampiyon?

14 şampiyonluğu olan Fener mi yoksa bir yıldızı bile Tff tarafından verilen Bjk mi. Sizce kim şampiyon olur. Orta parmağını gösteren Oğuzhanlı Bjk mi maçta berabere kalınca hüngür hüngür ağlayan Fener mi.

• Fernerbahçe.
    47% (8)41% (9)44% (17)Oy Ver
  • Bjk.
    24% (4)36% (8)31% (12)Oy Ver
  • Gsliyim ama Bjk.
    18% (3)18% (4)18% (7)Oy Ver
  • Bilmiyorum beni ilgilendirmez.
    11% (2)5% (1)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• fenerin şampiyonlugu 19 beşiktaşın 14 iki tane mahkeme kararıyla alında dedigin şampiyonluk 1957-1958 sezonunu aç burda beşiktaş şampiyon olmuştur ve avrupa kupalarına gitmiştir türkiyede resmi olarak lig 59da başladıgından bu böyle olmuştur şimdi ben o zman demezmiyim trabzon şike dedi temiz çıktınız o zman sizde iade edin aynı mahkeme?

0|0
    0|0
    • Yazdıklarından birşey anlamadım anlayan varsa anlatsın çok şey anlatmaya çalışmışsın ama hepsini yarım anlatmışsın.

• Ozaman Fener Türkiye''de ceza almadı haklandı şike yapmamıştır dendi ama Avrupaya alınmadı eeeee neolucak.

• ama avrupa şike yok dedi fenerin hakkı yenmiştir avrupaya gitmeliydi mahkeme uzadı fener para talep ettmi tam bilmiyorumki haklıdır ayrıca avukatım ve hasta fenerliyim hak kimse onundur bundan yanayım ve beşiktaşın savunması herşeyini okudum biri bile çıkıp olmaz böyle şey demedi aralarında beşiktaşı bile yok kardeşim ts boşuna havlıyo onlara kupa bardak gönderin

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• fenerin 14 şampiyonluğu yok ki :/

0|0
    0|0
  • Sen şimdi efendi fenerli misin? Açtığın iki soruda da pislik akıyor. Demek ki fblilerin efendisi anca bu kadar oluyor. Hadi ergen git sen liseli arkadaşlarınla böyle yarışlar yap burası 18+ platform

0|0
    0|0
    • Sen hep burda cinsel sorular mı soruyorsun benim sorularım cinsel soru olmadığı için özür dilerim.

• Ergen değilimyaşıma bakarsan anlarsın senin gibi yaşı büyütmüyoruz biz sen devam et.

• Hı hı kesin öyledir hadi ufaklık git sen yaşıtlarınla oyna hadi.

• paylaştığın içerik gereksiz ve saçma.. Ayrıca laf sokacaksan öğren, 14 değil 19 şampiyonluğu var fenerin.
    beşiktaş olacak..

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın 2 yıldızı var. Şampiyon Fenerbahçe olsun istiyorum ama fikstürler karışık.

0|0
    0|0
    • Kaç şampiyonluğu var Bjknin peki.

• Ligin başlangıç tarihi 1959 kabul edilirse 11 şampiyonluk (10 şampiyonlukta 2 yıldız verilir) 2002 yılında tahkim kararıyla 1957 ve 1958 yılı şampiyonlukları da sayılarak 13 olarak tescillenmiştir. Ben Fenerbahçeliyim ama şu an ne yaprsan yap 2 yıldız haklı yani 11 şampiyonlukla.

• fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Fernerbahçe.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe bu arada 19 şampiyonluk

0|0
    0|0
  • Fenerin 14 şampiyonluğu yok önce bunu öğren

0|0
    0|0