Arkadaşınıza inanıp hoşlandığınız kızdan vazgeçer miydiniz?

Düşünün ki 35 yaşın üstündesiniz,bekarsınız.Hoşlandığınız bir kız var, uzuun süredir muhabbetiniz çok olmasa da uzaktan gözlemleme fırsatınız oldu.Ağırbaşlı,tam bir hanımefendi,oturaklı,güzel,manken gibi,kibar,zarif bir kız.Arkasından hep güzel sözler işittiniz bu güne kadar,gerçekten günümüz kızlarından çok farklı.Öte yandan bir bayan arkadaşınız var,aranızdan su sızmıyor,kadın evli kötü düşünmeyin hemen ,bu arada iş ortamından bahsediyorum.O kadın da kibarlık,incelik hak getire,erkek gibi çata çat biri.Siz oldukça iyi anlaşıyorsunuz.Kadın bu kız hakkında size olumsuz şeyler dese işle ilgili,ama kadın negatiflik abidesi, herşeye bağıran çağıran biri, e anlayın canım kıskançlık ta var tabii,ama ikiniz çok iyi arkadaşsınız,bu kızın dedikodusunu yapsa size,ona inanıp kız gözünüzde eksi puan alır mı?Kıza olan beğeniniz negatif olarak etkilenir mi?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ancak uzun yıllardır arkadaslık kurmussam kardesım gıbı olmus ıse arkadasım arnıyetlı olmadıgını bıldıgım ıcın arkadasıma ınanırım ama neden bu sekılde konustugunuda arastırırım.

0|0
    0|0
    • kızın huyunu suyunu kötülemiyor, işle ilgili bir konuda kötülüyor, kıza kızmasını gerektirecek hiç bişey yok,kız tamamen iyi niyetli, ama maalesef hoşgörü yoksunu,maneviyat mahrumu bir kadıncağız işte

• umarım:(

• merak etme degısıklık olmaz :D

Erkekler Ne Diyor 8

• olumsuz bir yargı tabii oluşturur ama kesin kararımı kendim veririm tüm erkeklerde bu şekilde yapar. hiç bir erkek hiç bir konuda hiç bir kadının lafını doğru kabul edip direkt yapmaz.

0|0
    0|0
    • zaten kızı çok uzun süredir gözlemleme şansı buldun, hiç bir kusurunu görmedin ,aksine arkasından hep güzel sözler duydun,zaten davranışlarıyla kız kendini belli ediyor.

• o zaman pozitif düşünürüm...

• hiç bir etki yapmaz arkadaşım - alır benden ve böyle durumlada karşılaştım işletme müdürüyüm kadınların bu birbirini çekememezliği her yerde var

0|0
    0|0
    • o da yönetici, arkadaşın samimi bir arkadaşın olsa da inanmaz mıydın?Kızın huyunu suyunu kötülemiyor,işle ilgili kötülüyor ,zaten erkek gibi sinirli bir kadın ama aranızdan da su sızmıyor

• ben orada yaşadıklarımı anlatsam dizi film senaryosu sanırsın,her zaman her yerde her türlü insan her türlü göreve gelebilir,getirilebilir.

• sektör nedir ?

• Erkekler böyle durumlarda bir bayanın bu tarz olumsuz tavır ya da sözlerini pek takmazlar.

0|0
    0|0
    • inşallah öyledir, ben erkek olsam, bırak erkeği kız halimle bile biri bana başkasını kötülese, ya da olumsuz dedikodusunu yapsa yapanı kınarım,ama ben olaylara gönül gözüyle bakabilen bir insanım,herkes öyle değil ki..

• 35 yaşıma geldiysem kendim insan tanıyacak kapasiteye gelmişimdir kararımı kimsenin fikrine gerek duymadan alabilirim arkadaşım ne söylerse söylesin umrumda olmaz;)

0|0
    0|0
  • Başkasının sözlerini kaale alıp hayatıma yön verecek kadar bunamadım henüz. Eleştrileri ve olumsuz yönleri bizzat test etmeden karar vermem.

0|0
    0|0
  • 35 yasında olupta bekar kalırsam,fazla seçmem heralde,hoslandıgım bir kız ile direk evlenirim:)

Umarım o yaşa kadar bekar kalmam.

0|0
    0|0
  • Dedikoduya aldırış edeceksen sevmeyeceksin

0|0
    0|0
  • ben kimseye inanmam babama bile :D

0|0
    0|0
    • ama çok yakın bir arkadaşın ise, kızın davranışları ile ilgili değil ,işle ilgili kötülüyor sana

• ben genede güvenmezdim

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimseye inanıp hiç bir şeyden vazgeçmem.Gözümle görmedikçe...

0|0
    0|0
    • sen kızsın ama:( düşün bir erkeği, karşısında kadın kızı kötülüyor ona.

• bence arastırmadan karar verme şu anda yapman gereken abicim çoğunluğu göz önünde tutman belkide arkadasın o kızın hanım hanımcık olmasını çekemediği için söylüyordur bayanlar yapar böyle şeyler hem bırak olurda evlenceksen sen evlenceksin o değil ki hayatını baskalarına göre sekillendirmen sacma sen o bayan arkadasına o adamla evlenme deseydin seni takarmıydı yoksa gider evlenirmiydi kalbini dinle yolundan devam et..

0|0
    0|0
  • soru başlığıyla yazdıkların ne alaka ya..dedikodu kazanına cevirdiniz be burayı:p

0|0
    0|0
  • etkilenirler. öyle bir anlatmışsın ki bana bile itici geldi o hanımcık kız şu anda.

0|0
    0|0
  • Almaz seviyorsa,hoşlanıyorsa senin o kızı kıskandığını düşünür,birşey elde edemezsin..Başkasının lafına aldırış etmez erkkeler,öyle olsa herkes annesinin istediği kızı alır böyle düşün bir de..Kendi görmeli hatalarını.

0|0
    0|0
    • çok olgun bir düşünce yapınız var

• :( napayım, kendim gibi biliyorum işte, belki kısmeti çıkmamıştır diyorum,çok ince eleyip sık dokuyan titiz biri,mesafeleri arkadaşça, yani iş gereği en yakın alışverişte olması gereken kişi o kadın,uyarmam zaten mümkün değil,sadece arkamdan konuşursa ne kadar etkilenir ona inanır bunu sormak istedim ,kadın yırtıcı,sen normal konuşuyorsun o bağırıyor bir sesi var sorma,ben onun gibi bağıramam da.Sözlerinde çok haklısın, teşekkür ediyorum

• Bildiğin çirkef yani kadın,anlıyorum o tipleri tanıdığımda var iğrenç insanlar,o da iş gereği onunla muhataptır o zmaan öyle bir kadına inanma ihtimali yok canım eğer saf değilse..Hakkında hayırlısı olsun ince ele sık doku zaten hayatta evlilik kadar,ilişki kadar önemli birşey yoktur mantık şart

Yükleniyor...