Kızların saç tipi neden bu kadar önemli..?

arkadaşlar bazı kızlar var sadece saç tipi ile beni etkiliyor, yani saçını beğendiğim tarzın ya da tarzların dışında yapsa kızın tüm çekiciliği kayboluyor gözümde. sizce neden?

Güncellemeler:
dediğiniz şeylere katılıyorum ama, benim sorduğum daha farklı bişey daha çok saça endekslenmek ve saçla yüzün uyumuna takılmak gibi...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• saç kızı kız yapan etkendir.

saçım bozuk diye okula gitmediğim günleri bilirim..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• doğal bşy...kadını saç gösterir çünkü

0|0
    0|0
  • Ben de dişlere çok takılırım. Birinin dişleri güzel değilse o erkek çekici değildir benim için. Dişleri güzelse bakımlıdır, gülüşü güzeldir, değilse kötüdür diye kendimi programladım. Bu yüzden çok kişi kaybettim. Seninki de onun gibi bişey.

0|0
    0|0
  • kadını saçı yüzünü etkiliyor islamda onun için kadınların başının örtülmesi istenmiş...

0|0
    0|0
    • sanırım haklısınız.. bir sebebi bu olabilir.tabi başörtülü bayanların da başörtüsü ve sempatikliği başka tabi:)

• nasıl modelleri beğeniyorsun mesela?

0|0
    0|0
    • ya zaten kolay kolay beğenmiyorum, ama mesela uzun ve hafif kıvırcık saç çok hoşuma gidiyor bir kızda ama başka birinde berbat bişey oluyor, bir de hafif alnını kapatan saç tipleri.

• yok sorun falan etmedim sadece sebebini merak ettim. yani saç tipleri kızları adeta farklı kişi gibi yapıyor nerdeyse:)

• sana katılıyorum

• çünkü moda saçtan başlar saçın güzelse sende güzelsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ne bilek haci o sende olan bir sorun bizde yok öyle bişe.

0|0
    0|0
Yükleniyor...