Spora başladım ama daha hızlı kilo vermek istıyorum??

spora başladım ama daha hızlı kilo vermek istıyorum?

nasıl verebilirim?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdıklarımı kesinlikle yanlış anlamayın.Bu konuda tecrübeli bir insanım.Spor yapmak, diyet yapmak, zayıflamak ve sağlıklı beslenmek kati suretle azimli ve kararlı ayrıca çok iradeli ve idealist insanların işidir.Spora başlayıp 1-2 ay sonra sıkılıp bırakacaksanız hiç başlamamanızı öneririm.Çünkü spor ve diyet düzenli ve gerektiği kadar uygulandığı zaman kişiye kilo verdirebilir.Aksi halde dengesiz bir sporcu kendini sakatlamaktan öteye gidemez.Yanlış şekilde uygulanan beslenme şekli ve diyet insanların metobolizma,sindirim sistemi ve beslenme düzenini olumsuz yönde etkiler.

Önerim, zayıflamak istiyorsanız konu ile ilgili bir diyetisyene danışarak gerekli tahliller yapıldıktan sonra bir diyet programı alıp uzman hocaların eşliğinde spor yapılmasına yöneliktir.Diyetisyene ek olarak spor yapacağınızı beyan etmeyi unutmayınız.Özellikle sporu kafanıza göre yapmamanızı öneriyorum.Çünkü çoğu insan evde ve parkta spor yaparken kendini sakatlayabiliyor.Kalp hastası ve yüksek tansiyonu olanların spor yapabilmek için sınırlı seçenekleri vardır.Çünkü koşmak kalp ve tansiyon hastaları için uygun bir etkilik olmayabilir.Yanı sıra spor esnasında kalp krizi ve fıtık riski en yüksek yaşanan olasılıklar arasındadır!

Kalp,tansiyon ve damar tıkanıklığınızın olmadığından emin olarak spor yapmanızı öneriyorum.Eğer her hangi bir rahatsızlığınız varsa spor görevlisini bu durumu daha önceden bildirmeyi ihmal etmeyiniz!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 5

• yaptığın saati arttır,gününü arttır.

0|0
    0|0
  • balık etli ol erkekler sever

0|0
    0|0
  • ben saten zayıfım

0|0
    0|0
  • kaç kilosun? boyun kac ?

0|0
    0|0
    • 66 kıloyum 1.60 boyum

• akşamları hafif ye bide sana tavsiyem olucak sporcu atletlerı al cok terletiyor naylon olanları üstüne esortmn giy tanıdıgm bir ayda 12 kılo verdı

• resimdekis ensen çok ideal bir kilo vermene gerke bile yok..

0|0
    0|0
    • evet benımm bir 10 kılo vermem grk 3 haftada 3 kılo verdm suan

• aşırı verms birden verince daha cok alıyosun

• haklısın

Yükleniyor...