Bjk ne zaman şampiyon olucak?

Fener 1 maç berabere kaldı hemen Bjk şampiyon demeye başladılar. Maçtan bir gün önce yeni stadı gezdirmeye götürmüş başkan ve başkanın değişik açıklamaları var 10 yıldır şampiyon olmayan Bjk sizce ne zaman şampiyon olur. Bu yıl olmaz da.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu sene olsun artık

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hasta bir Beşiktaşlı olarak bu sene de şampiyonluğu kendi ellerimizle fenerbahçe'ye teslim edeceğimizi üzülerek söylüyorum. Beşiktaş ne zaman iyi gitse medyanın ilgi odağı oluyor. Medya tarafından fazla şişiriliyoruz. Bu da ister istemez futbolcular üzerinde baskıya neden oluyor. O yüzden şampiyon olmamız çok zor hale geliyor

0|0
    0|0
    • Medya değil bu yıl başkan bitirdi sizi. Çok boş konuştu ve yeni stada götürmüş oyuncuları.

• Fikret Orman'ın hakkını yememek lazım. Batan gemiyi yüzdürüyor. Konuşmalarına gelicne biraz susmayı tercih edebilirdi. Ayrıca futbolcuları stada götürerek o atmosferi hissetmelerini, biraz gaza gelmelerini hedeflemiş olabilir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hakemler fenere penaltı çalmasa fener kazanamıyor

1|0
    0|0
    • Eminmisin hadi açıkla bakalım kaç penaltı çalınmış bu yıl.

• Sen daha iyi bilirsin ikinci devreye bak

• Birşeyi ortaya atıyorsun ama sende bilmiyorsun boş konuşmak güzel dimi.

Erkekler Ne Diyor 7

• fikstür zor şu an bile şu ve bu şampiyon demek güç ama gönlümk tabi fenerden yana, beşiktaş konusuna gelince biraz fenerbahçe ve galatasarayın gölgesinde kaldılar hep bir üçüncülük, üçüncü büyük hep bir üstlerine kaldı, ekonomik olarak gelirlerini çeşitlendirmesi lazım ve bunu bir seisteme bağlaması lazım, ekonomik güç başarıda getirecektir elbet

0|0
    0|0
  • şimdi beşiktaş türkyede tampon takım görevi görüyo yunanistanda aek hollandada feyenord gibi mesela olympiakos arayı ok çok fazla açtıgı için artık aek ben büyügüm diyemiyo taraftarıyla övünüyoo stad yapcaklar onla övünüyo benim beşiktaşımıda tampon takım yapan tüpçü ve kafilesi 2008de olduk 2018de oluruz ne olcaktı

0|0
    0|0
  • bana göre de bu yıl fb olmaz maç eksiği olup psikolojik baskı altına girecek Bjk diyen fb taraftarıydı şu fb nin maç eksiği olmasına rağmen alsa dahi avrejla Bjk liderdir unutmayalım

0|0
    0|0
    • Avarajla Bjk mi lider :) senin futbol bilgin yok dimi.3-2 evinizde yendiniz biz 2-0 yendik hangi avaraja bakılıyor senin beynine göre işte sizinfutbol bilginiz yüzünden Bjk şampiyon olamyor :) komik ya.

• Sadeve tahmini konuşuyorsun biliyorsun dimi. Ama ben sana cidden soruyorum cvp vermiyorsun neden başka lafa çeviriyorsun. Söylesene aynı puanda olsak nasıl şampiyon oluyor Bjk de bilelim.

• şampiyonluk için demedim henüz erken onun hesabı için şu durumda dedim de benim gönlüm Bjk den yanadır senin db den yanadır eyv buna bişey diyen yok da Bjk olamaz bu yıl da en son ne zaman oldular falanda bunlara gerek var mı şimdi en kuvvetli iki aday var Bjk ve fb hakeden de alacaktır ısrarla laf sokma çabası içine girip ortam germeye çalışan en başından beri sen değil misin kardeş tatmin mi oluyonuz ne oluyor susturduk mu sanıyonuz bunlarla mı eğleniyoz anlamam da son hafta göreceğiz hep birlikte bu kadar basittir

• 10 yıl daha olamaz bu kafayla

0|0
    0|0
  • Niye bu yıl olmuyo kaleye 90 dakikada 2 top atabilen fener mi olcak Allah'ın izniyle Beşiktaş şampiyon bu sene 💪🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

0|0
    0|0
    • Bjk şampiyonluğunu hatırlıyormusun sen.

• Bjk yi 2 maçtada ezen 3-2 yenildiğimiz maçta hakeemle kazanan Ersan'a kırmızı çıkartmayan hakem olan karşısındaki takım.

• Burda hakem konuşma tüm Türkiye kimin daha iyi futbol oynadığını biliyor

• ne 10 yılı abartma son şampiyonluk 2009 daydı

0|0
    0|0
  • bu takım bu sene bamyaya bamyaya şampiyon

0|0
    0|0
Yükleniyor...