İyi davranmanın sonu hep hüsran mı :(

Aylardır konuştuğum biri var 1 kere görüştük bir yakın davranıyor bir hiç mesaj atmıyor o gün nete resim yüklicekmiş fikrimi aldı pek iyiydi o gün bir gelip gidiyorlar sanırım adama kendimi kullanılmış hissediyorum başkasıyla konuşma ihtimalide çok çok yüksek aciz gibi hissediyorum kendimi beni ne olarak görüyor sizce? ve bu durumdan çok sıkıldım benimle dalga geçmemesi gerektiğini öğrenmesi lazım ama nasıl?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• bende o duruma düştüm bir iyi davranıyor bir kötü davranıyordu gerisi zaten film gibi oldu kız arkadasımı takip ettim başka birisi ile cafede gördüm ve daha sonra sinemaya gittiler çıktılar ben öyle bir kötü oldumki anlatamam yapmicagım şeyleri yaptım yanındaki çocugu fena benzettim ben karakolla ugrastım o hastane ile eski kız arkadasımında yüzüne tükürdüm Allah belanızı versin diyerek çocuk iyileşti ben şimdi ne yaparım nereye giderim gibisinden düşündüm çünkü o kızla yürüdügümüz yollar takıldıgımız mekanlar okadar çok ki önünden bile geçsem aklıma geliyordu unutamıyordum sonra bunları düşünmemeyi ögrendim hiçbişeyin benden degerli olmayacagını 1 senedirde sporlar ugraşıyorum kafamı dagıtıyor oluruna bıraktım sende öyle yap bırak sende konusma zaten karakteri düzgün olmayan adam kendini belli eder o konustugun kişinin ne mal oldugu belli hiç bişey senden degerli degil ilerde sevgili olsaydınız muhtemelen baska bir kızla görebilirsin çünkü kimle konustugu belli degil.

1|0
    0|0
    • doğru söylüyorsun senin adına baya kötü olmuş var öyle karaktersizler çok normalmiş gibi konuşuyor gün içinde mesaj atmaz iyi geceler diyor toplu felandır o da kesin önceden sormuştum ben kimseyle konuşmuyorum beni kimse mutlu edemez falan diyordu ama o da yalandır kesn

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• ,işte o tam olarak ben oluyorum. Şu an seni o kadar iyi anlıyorum ki. daha geçenlerde buluştuk pese gittik gezdik tozduk eve bıraktı sarıldım öptüm şimdi ne mesaj ne arama ne sorma. Ve kahrediyo beni. O kadar kötü ki. Tekrar geldiğinde de engel olamıyorumkendime. Cidden karşı koyamıyoerum Şerefsiz değil haysiiyetsiz değil ama cidden kötü bir insan. Takmamaya bak

0|0
    0|0
    • sevgilimisiniz siz biz sevgilide değiliz ama resmen beni kullanıyor :(

• atmadı beni çoktaaaaaaaaaaaann unuttuuuu

• sen de atma. Eşek gibi gelcek merak etme

• maalesef canım ıyılık yap denıze at demişler yalnız değilsin bu konuda

0|0
    0|0
Yükleniyor...