Artık Fener şampiyon değil mi?

Bjk eline geldiği fırsatı tepti artık Fener şampiyon bırakmaz artık Fener ya sizce ne olur.

• Aynen bırakmaz. Bjk ne zaman şampiyon oldu ki.
    28% (5)29% (8)28% (13)Oy Ver
  • Hayır Bjk şampiyon.
    33% (6)39% (11)37% (17)Oy Ver
  • Gsliyim Bjk şampiyon olsun.
    22% (4)7% (2)13% (6)Oy Ver
  • Bilmiyorum belli olmaz.
    17% (3)25% (7)22% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• İyi olan kazansın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaş bursayı taraftar stad falan hurra 2-1 yener burda sıkıntı yok ciddiyim fenerbahçe konya ve gs maçında en fazla 4 puan alırsa şans tekrar bize geçer ben konyanın yenecegini düşünmüyorum eger konya yenerse gs yenilir konya berabere kalırsa gs yenilir ama burda 6 puan almaması lazım fnerin 4-3 veya 2 puan zaten 4ün aşagısı olursa 15 milyon taraftarımızla sultan ahmette cuma kılmak farz olur mario gomez baskıdan tırsmış zaten sosa gomez q7 den başka şampiyonluk büyük final oynayan oyuncumuz yok korkum buydu kii dün bu oldu mesela oguzhan olcay kerim bunlar çocuk oguzhan ve gökhan olgun futbolu ikinci yarı terk etti artislik yapıyolar atibada adam 30u geçti herşey yapıyo ee gidip bir gol atmadıgı kaldı dün onuda yapıyodu fenerin kadrosu hem olgun hem geniş hemde final görmüş adamlar mesela bir markoviç var daha 8 hafta var bu adam 8 haftda kral olabilecek kapasitede ayrıca tolgayı bedava gönderelim diyenler ona küfreden ler varken belkide resmi sitelerde benden başka ona destek olan yoktu gördük boykoyu yabancı almak için yabancı alınmaz tosiç ne işe yarar? alexis saçma bir transfer rodolhfo iyiydi guedese lafım yok ama çıkma ve toplama oyuncu çok bizde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Fb daha çok puan kaybedecek , şampiyon Beşiktaş olacak

Hadi sen bu hesabi kapat yeni fake hesaplar al , o hesaplarla küfür et sonra yenisini ac , ezberledik

0|0
    0|0
    • @3e4r5gyhujı fake hesapla bana erkeklik taslama önce gerçek hesabinla gel sonra erkeklikten bahset

• Daha 8 hafta mı ne var ve geçen sene de hem bjk hem de fb sonlara doğru fırsatlarını geri teptiler, hiç belli olmaz ama gönül ister ki bjk olsun, gsliyim o yüzden.

0|0
    0|0
  • Hayır Bjk şampiyon

0|0
    0|0
  • Fenerin işi daha zor konya deplasmanı na gidiyo sonra gs ile oyuncak hala nasıl fener şampiyon diyosun dostum bence çok zor

0|0
    0|0
    • Bjk de Konya ile oynucak Bjk Bursa ile oynucak sen fikstüre bakıyormusun yoksa öylesine mi konuşuyorsun.

• Fikstürün önemi yoksa neden Konyaya gidiyor Gs ile oynuyor diyorsun beyin özgürlük mü verdin.

• İyi olan alsın o zmn biladerim

• Ligin sonu gelmeden yorum yapılmaz ama Fenerbahçe daha güçlü şans olarak

0|0
    0|0
  • Fener hakemsiz maç kazanacak bir takım değil bunu kafaniza sokun

0|0
    0|0
Yükleniyor...