Dider Drogbanın o meşhur lafını hatırlayanınız var mı?

Fenerbahçeyi ezeli rakip olarak görmüyorum çünkü hiçbir ezeli rakip liderin 10 puan gerisine düşmez demiştir hatırladınız mı? :D:D şu an galatasaray kaç puanda ve liderin kaç puan gerisinde bilen var mı? :D:D

Güncellemeler:
İsmi dider değil didier diyen cahiller konu oyuncunun ismi değil. okuyun öğrenin

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Biz konyaya bakiyoruz artik.
    Şu an gs ile 21 puan var aramizda haftaya 24 olacak

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Takımının ilk 11'ini sorsam bir tanesini sayamazsın ya da sayarsın kimin ayağına daha çok top geldiyse onu sayarsın. Gelmiş burada takımla ilgili laf yapıyorsun. Sadece Didier Drogba'nın bu sözüne göre mi sizi ezeli rakip olarak göreceğiz. O zaman şimdi de fenerbahçe Galatasaray'ın sahasında kupa kaldırmadan ezeli rakibi olamaz diyorlar. İşte belki seneler sonra yine buraya yazarsın Galatasaray'ın evinde kupa kaldırdık ezeli rekabetimiz bitti diye belki de hiç yazmazsın. Sonuçta seneye fenerinde ne olacağı belli değil.

0|0
    0|0
    • kendi adına konuş. bu kadar boş konuşma

Erkekler Ne Diyor 7

• takıma hoş görüneceğim diye bir insan kariyerini bu kadr mı çizdirir. insan bu lafı etmeden önce açsın iki kulubun derbi tarihini okusun önce... :D

0|0
    0|0
  • Klasik aslan gazı

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu sene kötü olabilir ama 2 sene içinde muazzam bir güç olacaktır

0|0
    0|0
  • galata en son küme mi düşüyodu sanki geçen öyle bişey duydum :) :D

0|0
    0|0
  • Gecen seneden bastığınız o 4 yildiz tshortler bu senede depoda kalicak =)

0|0
    0|0
  • hesaplamaya çalıştım ama matematiğim error verdi :D

0|0
    0|0
  • Dider değil didier önce onu öğren

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başkasının başarısızlığıyla mutlu olmaktansa kendinize bakın. Başarılar gelip geçer asaletin bize yeter. Deplasmanda Sami Yen'de Ultraslan hep seninle.
    •• ❤️GALATASARAY💛••

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum. Tek Aşk BeşiktAşk ^^

0|0
    0|0
    • Bu arada *Didier Drogba =))
      Önce ismini öğren

• He yavrum he aynen =p

• taktik mi verdim şöyle oynasın böyle oynasın mı dedim? ne kadar boş cahil birisin ya

Yükleniyor...