Hangi spora başlamalıyım?

Yumruklarim hızlı ve sert tekme fazla kullanmiyorum reflekslerim de iyi kolay kolay darbe almam ve dayanikliyim bir ara sokak dövüşü de yapmistim ama normal bir spora baslamaliyim sizce neye gitmeliyim

0|1
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum ben işin içinden geliyorum ve sana net olarak söyleyebilirim ki , bir powerlifter 'ın omurgası ve bacakları muazzam güçlüdür. Bu adamı yere yıkmak çok zordur. Eğer sen güçlenmek istiyorsan tek tavsiyem body building'e başlayabilirsin. Diğer sporlarda oldukça iyidir fakat body building de kas inşa ediyorsun ve yılda 10-12 kilo kas edinebilirsin. Vücudun uyanır kendini dinç ve her zaman güçlü hissedersin ve bunun getirdiği özgüveni anlatamam. Bol şans

0|0
    0|0
    • Kas tipim uymuyor kaslarim goruntu olarak gelismiyor bu canimi sıkıyor o yuzden body i braktim

• Yemezsen tabiki gelişmez ben ayda beslenmeme harcadığım parayı söylesem dudağın uçuklar.

• Muay Thai yapabilirsin. Yalnız içinde tekmede vardır. Reflekslerin güzelse, sertsen ve biraz esneksen başarıya ulaşabileceğin bir spordur.

0|0
    0|0
    • Esneklik bacakta yok onun haricinde de yok sadece vucudumu aşırı zorluyorum bedenim buna alistigi için aşırı hizliyim bilemiyorum

• Eğer ki sadece yumruk atmaktan ve çalışmaktan sıkılmayacağını düşünüyorsan ve yumruğuna gerçekten güveniyorsan boks ideal bir tercih olur.

• Cok tenks you

Yükleniyor...