Eren Derdiyok'un maç sonrası yapmış olduğu bu açıklamayı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Eren Derdiyok'un maç sonrası yapmış olduğu bu açıklamayı nasıl değerlendiriyorsunuz?
-.-

• Teşvik aldığının açık bir itirafıdır. Haberi ben böyle okuyorum
    17% (1)38% (6)32% (7)Oy Ver
  • Rakibin iyi oynadığını, zaman zaman kendilerini zorladığını ve takım olarak bu oyuna karşılık vermek için performanslarını daha üst seviyeye çıkardıklarını belirtmek istemiş. Haberi ben böyle okuyorum
    83% (5)62% (10)68% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
B yi seçenleri alkışlıyorum spor onlanla güzel :D
A yı işaretleyenleri sporun gerçekten içinde olmayanlar olduklarını düşünüyorum
spor okur-yazarlığı dersi okutulmalı memleketimde -.-
:D

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bjk liler demiyor ki bir looser bir takımız yolun sonunu getiremeyeceğiz yenemedikleri fark yemekten kurtuldukları kasımpaşanın topcusunun bu kadar yoruldugumu hatırlamıyorum dediği söze teşvik diyor komedi olmayın ya

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun inşallah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Son haftalardaki en iyi mücadelesini gösterdikleri ortada bu inkar edilemez. Buna sığınacak değiliz. Diğer maçlar da mücadele ermediyseler de aldıkları parayı o kadar helal etmişlerdir. Sıkıntı yok şampiyon Beşiktaş

Seneye Aziz abisi teklif yapar alir takıma

0|1
    0|1
    • normal bir açıklama gibi geldi bana, olay biraz taze olduğu için belki böyle diyorsun bu bakışa sporda izin vermememiz lazım, okullarda spor okur-yazarlığıda seçmeli konulmali belki spor liselerine, besyolara

• Ne diyorum ki? Tepki mi gösterdim. Beşiktaş buna sığınmaz dedim

• tamam

• Rakibin iyi oynadığını, zaman zaman kendilerini zorladığını ve takım olarak bu oyuna karşılık vermek için performanslarını daha üst seviyeye çıkardıklarını belirtmek istemiş. Haberi ben böyle okuyorum

0|1
    0|0
  • Seneye Fenere giderse bu sözler anlam kazanır diger maçlarda yorulmuyorlardı demekki

0|1
    0|0
    • okullara spor okur yazarlığı seçmeli ders olarak konulmalı belki ya da en azından spor liselerine, besyolara çünkü derdiyok sporun doğruları çinde bir açıklama yapmış burdan şike, teşvik okumak sporun dışından gelenlerin yapacağı bir bakş açısı bence sanki öyle gibi, beşiktaşlısın belki olay sıcak oldugu için belki böyle düşünüyorsundur -.-

• yok ben beşiktaşlı deglim
      ama Türkiyede teşvik primi vermeyen takım yok :)
      ve bu oyuncunun bu açıklaması yapması manidar.

• anladım eyvallah

• Bence B seçeneği ama Beşiktaş çok önemli iki eksikle çıktı kimse bunu belirtmemiş quaresma bana göre mario gomez ile birlikte takımın en önemli oyuncusu sonra da gökhan töre geliyor kasım paşa yı tebrik ediyorum

0|2
    0|0
    • okullara spor okur yazarlığı seçmeli ders olarak konulmalı belki ya da en azından spor liselerine, besyolara çünkü derdiyok sporun doğruları çinde bir açıklama yapmış burdan şike, teşvik okumak sporun dışından gelenlerin yapacağı bir bakş açısı bence sanki

• Bu vatan haininden bize ne la.
    Ben Kürt'üm. Türkiye milli takımına karşı Kürt milli takımında oynamak istiyorum diye yavşağın teki.

0|1
    0|0
    • konumuz bu değil yanlış yere yazmışsın

Yükleniyor...