Bilgisi olan var mıı?

Merhaba benim 20 kilo fazlam var sabah kahvaltılarında hep yulaf ezmesi yesem ve günde 10 km yürüsem nasıl olur? ek olarak neler yapabilirim?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sadece kahvaltıda mı? Yaşın kaç? Çok genç ise verirsin. Ama az ye ben salataları yerdim spor yapardım kısa bir sürede 2 beden veriyordum.

0|0
    0|0
    • 19 yaşındayım ama artık kilo vermek istiyorum ne yapcağımı bilmiyorum :(

• bilmiyorum veriliyormuş ama diyet ve sporla daha sağlıklı olur bence 0 ekmek 0 abur cubur şeker vs akşam sadece salata veririm giibi geliyor

• Verirsin ben aynı perhiz yaptığımda iyi sonuç alıyordum ama devamlılık önemli

Erkekler Ne Diyor 5

• Var sist

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışmaları sana oldukça yardımcı olacaktır, 10 Kilometre yürü tabiki yumurta beyazı ve yoğurt alımını artır.

0|0
    0|0
  • Koşman gerek fillerde yürüyo zayflyomu :D

1|0
    0|0
  • 10 km çok yorulursun

0|0
    0|0
  • 10 km cok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sabah kahvaltısı günün en önemli öğünü. fazla yemelisin hatta. önemli olan sık ve az yemen. dengeyi bul. biseyler yemeden once vaktin var ise dişlerini fırçala veyahut su iç. (bu daha az yemene neden olucak). sabah kalkınca 5 dakika boyunca zıpla. aksam yatmadan da ayni şekilde. ayrıyetten yürümekte iyi gelecektir nihayetinde. istediğin sonuca ulaşırsın umarım

0|1
    0|0
    • yani yulaf ezmesini sabah yemeyim mi? ya bide öğlen haşlanmış yumurta yesem akşam sebze yemeği yesem nasıl olur daha farklı önerilerin varsa sevinirim açıkcası

• ara öğünlerde çorba tüket (ekmeksiz).

• elma mutlaka ye. hem istah kesiyor hemde diri tutuyor seni bunun yani sıra dişleride beyazlatiyor.

• Ya yulaf ezmesi falan hikaye bende kullandım bildiğin saman yiyorsun gibi sen vucut olsan miğde olsan böyle şeyleri yemek istermisin tabiki hayır. Sadece ekmek yeme karbonhidrat hiç tüketme

0|0
    0|0
  • tektip beslenirsen kilo verirken vücut gerekli besinleri alamadığından çeşitli organların zarar görür ve bu sana hastalık olarak döner. besin değerlerine göre herşeyden dengeli düzenli yeyip sporla desteklersen zaten verirsin.

1|0
    0|0
    • ee yemeyim mii yoksa haftada belirli günler mi yiyim?

• ye ama diyet uğruna diğer besinleri ihmal etme. vücudun her organının ayrı minerale ihtiyacı var. vücudun sodyuma fosfora potasyuma kalsiyuma proteine yağa herşeye iht, iyecı var. hepsi 1 besinde olmaz demir magnezyum vs. hepsini ayrı şeylerden alırsın. bunlaın eksikliği organ bozulmalarına kansere organ kayıplarına bile neden olabilir. bilinmeyen hastalık varsa ilerlemesini hızlandırır. hafif ye yemeklerini tuzu şekeri karbonhidratı azalt, sebze ağırlıklı beslen ama ette ye yoksa zaten kansızlık sorunu var çoğu kadında sendede başlar. salata ye balık ye. protein mutlaka al süt iç ki ilerde kemik erimesi olmasın. kilo verme uğruna ileriki hayatını tehlikeye atma...

• Bol bol su iç.. Yağlı yemeklerden uzak dur, bol bol salata ve sebze yemekleri yiyebilirsin. Kısaca bunlar önemli. Spor yapmayı da unutma tabi:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...