Aşık olmasını değil pişman olmasını istiyorum

evet sevdiğim çocuk beni sevmiyor ki onunla hala görüşürüyoruz arkadaş grubumuzdan dolayı onu sevdiğimide bizzat söyledim peki şimdi onu nasıl pişman edebilirim sizce bana önerilerde bulunun bana aşık olmasını değil pişman olmasını istiyorum

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• İlk olarak hayır deme sebebi neydi bunu öğren ve onu pişman etmenin ilk adımı sende göremediklerini ona göster, sonra eskiden farklı değişiklikler yap (bakışlar,fizik, kıyafet seçimleri, saç şekli, kaş yapısı) bakım yap ve en önemli kısımları sabır ve zaman.. bir süre o pişmanlık içinde büyür.. Unutma her kadın güzeldir :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben eşlik edeyim sana :) sonra pişman olsun Ben böyle güzel hatunu niye bıraktım diye Kendini parcalasın alkole başlasın evi terk etsin sokaklarda yatsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir duman ata sözü der ki; Son piş man lık neye yarar? pam pam pam ra pa pa pam..

0|0
    0|0
  • saclarn kısaysa cıt cıt al saclarını boyat elbıseler al fıstık gıbı ol pas verme ne kaybettığını gorsun kendını şepeğe cevırme sakın :D yanı hanım hanımcık ol cukkk azı acıkta kalsın ne kaybettıgını gorsun

1|0
    0|0
    • saçlarım uzun elbise giyemiyorum çünkü sadece okulda görüşüyoruz hanım hanımcık durmak bana göre bişeyde değil :S:S

• :D

Yükleniyor...