1. ve 2. aynı puanda olursa?

Diyelim ki Fenerbahçe ve Beşiktaş ligi eşit puanda bitirdiler. O zaman ikili averaj devreye girecek ve Fenerbahçe şampiyon olacak. Fakat ligi şampiyon ile aynı puanda bitirmiş bir takım da şampiyonluğu birinci kadar hak etmemiş midir?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında genel averaj ayağına gs 8-0 ankaragücünu yenip averajla şampiyonluğu aldı bizden şimdi de genel averajda açık ara öndeyken ikili averaj sistemi var

Averaj olayı saçma , lig sonu puan eşitliği olduğunda iki takim arasında final maçı yapılmalı. Hem daha zevkli hem de daha adaletli olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Madem hak etti averajla one geceni daha farklı bir skorla yenseydi. Oldukça adil bir puanlama sistemi ikili averaj.

0|0
    0|0
    • onun adaletinden söz etmiyorum zaten. ya da ikili averaj yanlıştır da demiyorum. sadece böyle bir durumda ikinci de hirinci kadar şampiyonluğu hak etmiştir diyorum.

• Tabi ki ayni puanı toplamak büyük başarı ama şampiyonluğu hak etmiştir diyemedigimiz için ikinci oluyor.

• Bence çok yanlış düşünüyorsun.

• Şike yaptığı tescillendiği halde kupası elinden alınmayan bir takımdan bahsediyoruz, sence bunları düşünmek saçma değil mi :)

0|1
    0|0
  • Salla ya, şampiyonluğu verdik fenere

0|0
    0|0
  • Valla o olayı yaşamayız ikisinden biri göğüsler. Fenerbahçeliyim koyu fanatiğim ama top oynamıyoruz Beşiktaş hak ediyor fakat şampiyonluğu istiyoruz.

0|1
    0|0
  • oyle bir dunya yok sampiyonluk yarisindaki rakibine karsi kendi maçlarında ustun olmalisin

0|0
    0|0
  • Bence 1 final maçı olsa çok iyi olur du

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...